HOPE wraca do boju – zapowiedź najnowszej płyty

Nadzieja nie umarła. Nadzieja na kolejne płyty i koncerty. To była tylko taka cisza przed burzą.  HOPE nie próżnuje, a wręcz działa prężnie nad nowym albumem, który ukaże się jeszcze tej jesieni. Na razie podzielili się nowym teledyskiem do utworu „Tired of Waiting”.

Czołowi reprezentanci polskiego rapcore’u, poznański gang HOPE zaliczył już wiele udanych koncertów zarówno na scenach krajowych, jak i zagranicznych. Zespół tworzy siedem różnych osobowości, mówiących jednym głosem. Niepoprawni miłośnicy szorstkiego oldschoolu i szczerego, analogowego hałasu.  

W swojej dotychczasowej, 12-letniej karierze dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count czy Hed PE, tym samym występując w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach oraz Bułgarii. W międzyczasie wydali 2 studyjne albumy, ale nie zwalniają tempa i dalej idą po swoje. Dlatego przyszedł czas na kolejny krążek. Na swoim koncie mają także drugie miejsce w programie „Must Be the Music”.

Chociaż dokładnej daty premiery jeszcze nie ustalono, to fani już mogą przebierać nogami na myśl o jesieni, bo jak zespół nieskromnie stwierdził: „jeńców nie bierzemy, to będzie trzęsienie ziemi!”.  Fani na razie mogą zaspokoić apetyt najnowszym teledyskiem do utworu „Tired of Waiting”, który ukazał się pod koniec czerwca. Jest to kolejny, bardzo udany numer zespołu, zapowiadający krążek „Name It”.

HOPE – TIRED OF WAITING (Official Video 2018)


Zespół zapowiedział także, że oprócz nowej płyty, jesienią wyruszą w trasę koncertową po całej Polsce, dlatego wszyscy fani będą mieli okazję usłyszeć swoich ulubionych gangusów z Poznania.


Facebook: https://www.facebook.com/OfficialHopeFan/

Youtube: https://www.youtube.com/user/hopefantv

Instagram: hope_poland

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.