Hopkins w UrbanRec! Zobacz jego nowy klip!

fot. Daniel Bienias
fot. Daniel Bienias

Plan”, to pierwszy teledysk Hopkinsa promujący jego solowy album, który jesienią ukaże się nakładem wytwórni UrbanRec.

Wokalista ma na swoim koncie wiele koncertów na polskiej scenie klubowej oraz największych festiwalach w kraju. Po wydaniu dobrze przyjętej EP “Daleka Droga”, został zauważony przez jedną z największych wytwórni hip-hopowych, która wierzy w sukces artysty.
Kolejne klipy zapowiadające album już niebawem!

Hopkins – Plan [Official Video]


Hopkins, właściwie Piotr Chołżyński – wokalista lubelskiego soundu Sensithief, który to współtworzył od 2007 roku. Od tego czasu zagrał setki imprez u boku czołowych przedstawicieli polskiej i zagranicznej sceny reggae, oraz wystąpił na największych festiwalach w kraju – Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, Reggaeland.

fot. Daniel Bienias
fot. Daniel Bienias

W 2014 roku Hopkins własnym sumptem wydał dobrze przyjęte EP ‚Daleka Droga’, po którym jego solowa kariera nabrała tempa. Energetyczne koncerty oraz melodyjne utwory to wizytówka artysty.

Jeden z najbardziej obiecujących wokalistów młodego pokolenia. Jego talent dostrzegła wytwórnia płytowa Urban Rec, która jesienią 2016r. wyda debiutancki album artysty.

21 kwietnia na kanale UrbanRecTV premierę miał klip do utworu “Plan” promujący nadchodzące wydawnictwo.

Swoje inspiracje czerpie ze współczesnej muzyki jamajskiej. Wpływy tamtejszych artystów, reprezentujących przede wszystkim nurt modern roots i dancehall, można usłyszeć w jego utworach.


 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *