„Horyzont” – nowy singiel kolejnego uczestnika The Voice Kids- Eryka Waszczuka!

23. listopada ukazał się pierwszy autorski singiel Eryka Waszczuka zatytułowany „Horyzont”. Eryk szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak. „Horyzont” to pierwszy utwór tego 12-letniego wokalisty pochodzącego z Międzyrzeca Podlaskiego.

Kompozytorem i producentem nagrania jest Szymon Folwarczny, który współpracował m.in. z Moniką Brodką, Sylwią Przybysz czy Kamilem Bednarkiem. Tekst do piosenki napisał Mikołaj Marcela. Na gitarach zagrał Robert Zając, a na perkusji- Łukasz Zając.

Realizacja nagrań odbyła się w Katowicach, w miejscu gdzie powstały wcześniejsze utwory Eryka, którymi były przeróbki znanych przebojów takich jak „One” grupy U2, „Without You” duetu Marcus & Martinus czy „Mercy” Shawna Mendesa.

Praca nad własną piosenką, była dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. To niesamowite uczucie, obserwować proces jej powstawania od wersji demo, aż po finalne nagranie. Jestem niezwykle szczęśliwy i dumny, że po raz kolejny miałem okazję współpracować ze świetnymi muzykami, takimi jak Pan Robert i Pan Łukasz. Jak zawsze nad wszystkim czuwał producent Pan Szymon – niezwykły Artysta, który zadbał o każdy najdrobniejszy szczegół. Ważną rolę odegrał również mój manager Sebastian Płatek, który ściśle współpracował z Panem Szymonem. Sebastian zaprojektował również okładkę singla oraz wykonał zdjęcia. Jak zawsze, mogłem liczyć na pomoc moich wspaniałych trenerów wokalnych: Magdaleny Ptaszyńskiej i Adama Czapli” – podkreśla Eryk.

Piosenka „Horyzont” jest bardzo optymistyczna. Opowiada o marzeniach, przygodzie, o przekraczaniu własnych granic i o wartości pokonywania swoich słabości, co pomaga w osiągnięciu celów życiowych.

Tekst piosenki, który stworzył dla mnie pan Mikołaj Marcela, bardzo do mnie pasuje. Pewnie jak większość moich rówieśników, staram się pokonywać kolejne wyzwania, wyznaczam sobie kolejne cele do osiągnięcia. To także, piosenka o marzeniach i walce z samym sobą.” – dodaje Eryk.

Ogromne wrażenie na wszystkich zrobił jego występ w „Przesłuchaniach w ciemno” The Voice Kids, gdzie wykonał piosenkę „When A Man Loves a Woman” Michaela Boltona. Występ ten wyświetlono w serwisie YouTube ponad 4 miliony razy.

Ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Międzyrzecu Podlaskim. Występował w zespole Chwilka z Białej Podlaskiej, gdzie szkolił się pod okiem Pana Ireneusza Parafiniuka.

 

Eryk Waszczuk w sieci:

strona internetowa: www.erykwaszczuk.pl

Facebook: www.facebook.com/erykwaszczukofficial

Instagram: www.instagram.com/erykwaszczuk_official

Twitter: twitter.com/ErykWaszczukofc

YouTube: www.youtube.com/ErykWaszczukOfficial

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.