Hubert Urbański i Siles w klipie „W roli głównej” Holaka

W piątek 24 kwietnia w formie fizycznej i cyfrowej ukazał się „Blask” – trzeci solowy album Holaka. Nie mogąc zorganizować tradycyjnej domówki odsłuchowej, Mateusz w ramach celebracji premiery postawił pizzę grupie fanów, z którymi następnie spotkał się na Zoomie. Dzień później razem z zaprzyjaźnionymi muzykami wystąpił live na kanale Imponderabilia w talk-show Karola Paciorka „Paciorek i Spać!”.

Na tym nie koniec niespodzianek – pozostając przy konwencji talk – show został opublikowany teledysk do singla „W mojej roli” nagranego z Silesem. W rolę gospodarza programu telewizyjnego wcielił się prowadzący Milionerów Hubert Urbański, a obaj raperzy zamiast blasku zaoferowali trochę zmierzchu przeobrażając się w wampiry.


„Blask” to 32 – stronicowy zin zaprojektowany przez Holaka, dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej. Jego nierozłączną częścią jest CD z 13 premierowymi piosenkami w których usłyszymy gościnnie Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Tym samym jest to najbardziej kolektywne wydawnictwo artysty, rzutem na taśmę uzupełnione aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/holakmateusz/

Instagram: https://www.instagram.com/mateusz_holak/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.