Humanistyczna [r]ewolucja w branży muzycznej. Konferencja Tak Brzmi Miasto już wkrótce w Krakowie

Tak Brzmi Miasto Konferencja i festiwal już po raz ósmy skupi młodą branżę muzyczną wokół ważnego i aktualnego tematu. Coraz silniejsza społeczność muzyczna weźmie udział w kilkudziesięciu panelach, warsztatach, wykładach i konsultacjach. Porozmawiają o LUDZIACH – tak oczywistym, jak i pomijanym temacie w czasach intensywnych zmian, digitalizacji i pandemii. Uzupełnią je koncerty wschodzących artystów i artystek – znamy już program części showcase’owej. Największa konferencja muzyczna w Polsce odbędzie się się już 13 i 14 listopada w Krakowie

Tak Brzmi Miasto Konferencja i festiwal to największe pod względem programu merytorycznego (ponad 30 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów) wydarzenie tego typu w Polsce, posiadające jednocześnie maksymalnie kameralny charakter (do 200 uczestników konferencji oraz 300 festiwalu). Skierowane jest do młodej branży muzycznej – muzyków, artystek muzycznych, menedżerów_ek, organizatorów_ek wydarzeń i festiwali, pracowników_czek firm fonograficznych, dziennikarzy/ek muzycznych.

Panele, warsztaty i wykłady ekspertów z szerokiego świata muzyki będą w tym roku dotykać sensu tworzenia, wartości współpracy i istoty tworzenia więzi z publicznością. Specjaliści od muzyki, kultury, biznesu, psychologii, a nawet futurologii zastanowią się wspólnie czy branża muzyczna działa #poludzku, czy jest transparentna i fair? Co zrobić, żeby tak było? O co może zapytać siebie artysta i artystka? Jaka przyszłość będzie dla nich najlepsza? Jak o nią zadbać?Odpowiedzi podejmą się uznani specjaliści i specjalistki podczas takich paneli, jak Czarne Lustro – czy w przyszłości muzyki są… ludzie?Kim chcesz zostać, kiedy dorośniesz?Muzyka, równość i płeć. Jak wyrównać rolę kobiet w branży muzycznej? czy Miasto dla ludzi? Miasto muzyki! Wśród warsztatów m.in. Tworzenie. Od czego zacząć?Od tożsamości do wizerunku czy Ekopłyta krok po kroku. A wśród gości: Sally-Anne Gross (University of Westminster), Michał R. Wiśniewski, Magda Jędrzejewska (Music Ally), Francis Gorman (Keychange), Andras Bodrogi (The State51 Conspiracy), Magda Chołyst (Artist in Bloom), Basia Songin (Sutari), Adam Lewartowski (L.Stadt, Inny Rytm) i wielu innych

Baza, Hevre Alchemia – te trzy krakowskie przestrzenie muzyczne wypełni 13 listopada muzyka kilkunastu artystów i artystek. W ramach programu Tak Brzmi Miasto Konferencja, jak co roku, organizatorzy zapraszają na showcase’y. Tak Brzmi Miasto prezentuje zespoły, które wyróżniają się oryginalnością, ciekawym brzmieniem, talentem i wschodzą w pięknym stylu. Wystąpią m.in.: Tańka Szafraniec, Wowakin, Roman Wróblewski, Namena Lala czy Postman. Bogaty program, różnorodna muzyka i przyszłość polskiej sceny w trzech miejscach na krakowskim Kazimierzu.

#poludzku o zarządzaniu, komunikacji i obecności w sieci. Świadomie o rozwijaniu publiczności, wizerunku i odpowiedzialności branżowej. 

#poludzku w ramach Tak Brzmi Miasto Konferencja: Ludzie! 13 i 14 listopada 2021 r. w Krakowie w Teatrze Proxima oraz online.

Karnety do kupienia tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.