Igor Herbut prezentuje nową piosenkę „Miłość jest wszystkim”

Igor Herbut, znany głównie jako lider i założyciel zespołu LemON, który wraz z grupą wygrał trzecią edycję programu Must Be the Music. Tylko muzyka, włączył się w prace nad filmem „Miłość jest wszystkim” tworząc utwór z myślą o produkcji. Piosenka o tym samym tytule trafiła dzisiaj po północy do serwisów cyfrowych.

To nie jest pierwsza przygoda Igora z produkcją piosenki na potrzeby filmu – w 2013 muzyk nagrał singiel do „Wkręconych” pod tytułem „Wkęceni – Nie ufaj mi”, który szybko stał się radiowym hitem nuconym do teraz. Sam teledysk do utworu ma do dzisiaj na YouTube ponad 40 mln wyświetleń!

Również na początku roku artysta współtworzył singiel do filmu „Narzeczony na niby”, jednak już w zupełnie innej roli – nie jako wokalista, a producent projektu. Herbut skomponował muzykę i razem z Małgorzatą Dacko napisał też tekst, a piosenkę zaśpiewał Krzysztof Iwaneczko – laureat szóstej edycji The Voice of Poland oraz Paulina Sykut – Jeżyna – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która kiedyś sprawdzała swoje siły wokalne w Idolu.

„Miłość jest wszystkim” to tytułowa piosenka do filmu w klimacie świątecznym opowiadającym o uczuciach i relacjach międzyludzkich. Nie zabraknie w nim miłosnych uniesień, ale i rozstań. Przygody towarzyszące bohaterom w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia skutecznie będą komplikować ich wcześniejsze plany.

Nad tekstem do singla Igor ponownie współpracował z Małgorzatą Dacko, natomiast za produkcję odpowiada Marcin Bors.

Za kilka tygodni na ekrany kin wejdzie film pt. „Miłość jest wszystkim” w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Ja już go widziałem. Jest świetny i wzruszający. Widziałem go dlatego, że okazało się, że reżyser bardzo lubi to co robię i zaprosił mnie do napisania utworu do filmu. (Igor Herbut)

„Miłość jest wszystkim” – link do utworu w serwisach streamingowych :

https://wmg.lnk.to/Miloscjestwszystkim?utm_source=Og%C3%B3lna&utm_campaign=69e344fc9b-EMAIL_CAMPAIGN_2018_09_06_08_28_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_a7627dbfbf-69e344fc9b-176434889


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/igor.herbut.oficjalny/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.