„I’m Sexi Dziunia” – lubicie takie klimaty ? PeWeX powraca z nowymi przebojami

pewex

Lubicie takie połączenie gatunków pop, disco i dance ? Nie da się ukryć że statystyki odsłuchu disco polo w Polsce to ponad 30 proc.  – tu możemy sobie zadać pytanie czy przypadkiem ta liczba osób nie jest jeszcze większa. Dlaczego? Według badań Polacy wstydzą się mówić o tym co najbardziej lubią słuchać w chwili wolnej. Dziś przełamy wszystkie bariery i przyznajmy się że od czasu do czasu lubimy posłuchać lekkiego i humorystycznego bitu przy dobrym humorze.

Zespół PeWeX, znany z takich przebojów jak „Dziunia„, „Mam Yorka„, „Tap Madl” czy „Taki Jestem” z gościnnym udziałem Stachurskiego powraca z nowymi przebojami! Nowe piosenki grupy PeWeX są kontynuacją humorystycznych, kiczowatych, imprezowych i tanecznych hitów z pierwszego albumu. Pierwszym singlem zapowiadającym nowy album jest utwór „Sexi Dziunia”. Autor i producent nowego albumu PeWeX – KaRRamBa – zaprosił do współpracy nową wokalistkę KaRRoLę. KaRRoLa współtworzy również grupę DD&K, gdzie obok wokalistki Sylwii wykonuje wszystkie partie kobiecego rapu.

PeWeX – Sexi Dziunia:


PeWeX Plakat News 2016

PeWeX zadebiutował podczas gali VIVA COMET 2011 hitem „Dziunia” nominowanym do statuetki aż w dwóch kategoriach. Zespół szybko zyskał dużą popularność, czego efektem była „Złota Płyta” za sprzedaż albumu „Haj$, Lan$ i Baun$” oraz ogromna ilość koncertów. Warto również wspomnieć, że PeWeX jako pierwszy polski artysta sprzedał ponad 100 000 plików mp3 w serwisie Muzodajnia. Muzycy mają ogromną nadzieję, że zarażą swoją energią i poczuciem humoru publiczność w całym kraju oraz rozgrzeją dyskotekowe parkiety do czerwoności.

Premiera nowego albumu PeWeX przewidziana jest przed wakacjami 2016.


Zajrzyj tu:

PeWeX facebook: https://www.facebook.com/PeWeXSexiDziunia/

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *