26. Pol’and’Rock – sprawdź kto ma szanse wrócić na festiwal

120
PolandRock Festival 2019, materiały prasowe

12 września 2019 roku ruszył Plebiscyt na Złotego Bączka. Jest nagroda przyznawana przez publiczność festiwalu poprzez głosowanie internetowe. Właśnie poznaliśmy wyniki piątego notowania. Kto ma największe szansę wrócić na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Sprawdźcie!

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. Od 1996 roku Złoty Bączek wręczany jest – o ile jest taka możliwość – na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival. Dla artysty jest to każdorazowo szansa na kolejny występ na największej festiwalowej scenie w Europie.

W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP, z wyłączeniem ostatnich laureatów rywalizacji. W czasie najbliższej, 26. edycji Festiwalu zostaną wręczone dwa Złote Bączki – jeden dla zespołu z Polski, drugi dla wykonawcy ze świata. Prowadzone będzie oddzielne głosowanie w obu tych kategoriach. Przyjrzyjmy się w szczególności polskim artystom – pierwsza trójka z ogromną przewagą Majki Jeżowskiej, tuż za nią Kwiat Jabłoni i Agnieszka Chylińska. Pierwszą dziesiątkę zamyka Witek Muzyk Ulicy oraz Decapitated.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

ZŁOTY BĄCZEK – GŁOSOWANIE


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/PolAndRockFestival/

Instagram: https://www.instagram.com/polandrockfestival/

www: https://polandrockfestival.pl/

PODZIEL SIĘ
studentka administracji i zarządzania publicznego, zakochana w dźwiękach piana i gitary! kompletnie nierozważna i nieromantyczna, ale za to często uśmiechnięta :)