„Interakcja” – czyli nowy singiel od Ewy Farnej

Ewa Farna wraca do nas z kolejną przebojową piosenką. Najnowszy singiel artystki „Interakcja” został wyprodukowany w dwóch wersjach językowych i opowiada o gubieniu kontaktu międzyludzkiego przez pośpiech i nadmierne przywiązanie do telefonów oraz o życiu w rzeczywistości bez różnorodności, gdy każdy kogo spotykasz ma „identyczną twarz”.

Ponieważ w żyłach Ewy płynie i polska i czeska krew piosenkarka tworzy muzykę w obu językach. W obu krajach wydała łącznie 9 płyt, z czego większość w  Polsce: „Sam na sam” (2015), „Cicho” (2009), „EWAkuacja” (2010), „(W)Inna?” (2013), „Inna” (2015). Ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami, min. z KaeN w piosence „Echo”. Najnowszy utwór „Interakcja” to efekt współprazy z Piotrem „Rubensem” Rubikiem (przy muzyce), gitarzystą zespołu LemON oraz Katarzyną Popowską i Maciejm Wasio (przy tekście).

 Interakcja – no właśnie, jaka właściwie dzisiaj jest, o tym opowiada ten numer! Sama po sobie widzę, że coraz częściej unikamy bezpośredniego kontaktu z ludźmi, zwłaszcza gdy są oni inni niż my. Lubimy przede wszystkim tych, którzy się z nami zgadzają. Często zapatrzeni w telefony paradoksalnie gubimy kontakt. A wyobraźmy sobie na chwilę jak przerażające byłoby żyć w rzeczywistości bez różnorodności. Gdy jednego dnia budzisz się i każdy kogo spotykasz ma identyczną „twarz”. (Ewa Farna)


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/ewafarna/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_YMuJHj1UTmf_USrchmoAw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.