IRA w warszawskiej Stodole już w najbliższy piątek

Już w najbliższy piątek, 23 listopada zespół IRA zagra warszawskiej publiczności, swoje największe przeboje w Klubie Stodoła

Pochodzący z Radomia zespół powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. W 1996 roku, po wydaniu płyty „Ogrody”, z zespołu odszedł gitarzysta i współzałożyciel, Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność. Utwory  „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów Artura Gadowskiego i jego ekipy,  nieustannie królują w sercach polskich słuchaczy, gromadząc pod sceną tłumy fanów.

W maju 2016 zespół wydał płytę „MY”, która w październiku uzyskała status “Złotej Płyty”, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel “Wybacz” w sierpniu 2016 uzyskał status “Platynowego Singla”.

23 listopada ponownie będziemy mogli ich usłyszeć w warszawskiej Stodole! 

Bilety:

59 PLN (stojące),

89 PLN (balkon)

do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)

www.stodola.pl www.ticketclub.pl


IRA – „Wybacz”


Zajrzyj po więcej:

fb:  https://www.facebook.com/zespolira/


Podziel się swoją opinią ;)