J.Wise na Wolności – zapraszamy na koncert ekscytującego debiutanta

Już w czwartek 16 lipca 2020 r. odbędzie się koncert J.Wise’a, sensacyjnego artysty, który zadebiutował w styczniu br. Na występ zapraszamy do przestrzeni kulturalnej Wolność na Bulwarach Wiślanych w Warszawie.

J. Wise pochodzi z Poznania, ale wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie, oprócz tworzenia muzyki, zajmował się też sztukami wizualnymi. Jego prace pokazywane były w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Można Go więc określić mianem artysty międzynarodowego. Utwory, które znajdą się ja jego debiutanckiej płycie „Stories” to piękne i przejmujące ballady celebrujące miłość i z szacunkiem odnoszące się do smutku, na który artysta nie boi się stawiać w swojej twórczości.

Dotychczas światło dzienne ujrzały trzy single J.Wise’a„Tears”, „Crying For Help” oraz „California”. Podczas koncertu w Wolności artysta zaprezentuje też cztery nowe piosenki, w których będzie mu towarzyszył Andrzej Izdebski, który pracował m.in. przy obu płytach Ralpha Kaminskiego.

Zaplanowany na 16 lipca 2020 r. koncert będzie pierwszym wydarzeniem z cyklu „LIVE na WOLNOŚCI”. Start o godz. 21:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podczas eventu organizatorzy rekomendują zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy leżakami i krzesłami, dezynfekcję rąk przy wejściu na strefę, zakrywanie ust i nosów oraz korzystanie z miejsc wyznaczonych przez obsługę.

LIVE na Wolności vol. 1 – J. Wise / 16 lipiec WARSZAWA


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/jwiseofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/jwiseofficial/?hl=pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.