J.Wise prezentuje pierwszy singiel po polsku. Posłuchaj utworu „Idealny”

Debiutujący w 2020 roku solowym materiałem J.Wise zaprezentował kolejny kawałek zapowiadający jego płytę „Stories”. Utwór nosi tytuł „Idealny” i jest to pierwszy singiel zaśpiewany przez artystę w całości po polsku. Teledysk do piosenki nakręcił Ajgor Ignacy.

J. Wise pochodzi z Poznania, ale przez wiele lat mieszkał w Wielkiej Brytanii, gdzie, nie tylko tworzył muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace pokazywane były w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie. Można Go więc określić mianem artysty międzynarodowego, który przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Dotychczas światło dzienne ujrzały piękne i przejmujące ballady J.Wise’a„Tears”, „Crying For Help” oraz „California”.

Jego nowy singiel pt. „Idealny” przełamuje tę balladową konwencję i śmiało może stanąć w wyścigu o alternatywny przebój lata. To pogodny i beztroski utwór celebrujący życie. W dodatku J.Wise po raz pierwszy zdecydował się w nim zaśpiewać w języku polskim.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/jwiseofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/jwiseofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.