J.Wise z przytupem rozpoczyna rok. Premiera nowego singla „Tears”

Czy to możliwe, że już na początku roku mamy do czynienia z Debiutem Roku? Najnowszy singiel artysty pochodzącego z Poznania, a dorastającego w Wielkiej Brytanii J.Wise podnosi muzyczną poprzeczkę naprawdę wysoko! Artysta znany m.in. jako współzałożyciel i frontmen grupy The Suns. Utwór nosi tytuł „Tears” i zapowiada pierwszą solową płytę artysty.

Jego utwór „Tears” to list do ukochanej osoby. Piosenka egzystencjalna, opowiadająca o walce z własnymi słabościami. O życiu we własnym cieniu, próbie zrozumienia samego siebie. Mimo dogłębnej, nie zawsze pozytywnej autoanalizy, utwór niesie ze sobą nadzieję, pokazuje chęć do życia i podejmowania nowych wyzwań. Jest to też pierwszy singiel ze zbliżającej się płyty J.Wise’a.

Płyta zatytułowana „Stories” jest zbiorem utworów, które komponowałem przez ostatnie dwa lata. Ta płyta to swego rodzaju pamiętnik. Tak jak we wszystkich aspektach mojego życia, postawiłem tu na autentyczność i prawdę. Wszystkie utwory są oparte na moich przeżyciach, refleksjach i skupiają się na emocjach. Dlatego album celebruje miłość, odnosi się z szacunkiem do smutku i opowiada o walce z własnymi słabościami. Jestem autorem wszystkich tekstów, natomiast muzykę skomponowałem wspólnie z niezastąpionym Andrzejem Izdebskim, który tchnął życie w ten projekt – opowiada o solowym wydawnictwie J.Wise.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/jwiseofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/jwiseofficial/