J.Wise zagra koncert online dla Sofar Sounds Warsaw

Już jutro, we wtorek 12 maja w ramach cyklu „Songs from a room” organizowanego przez Sofar Sounds Warsaw wystąpi sensacyjny tegoroczny debiutant J.Wise. Koncert online artysty został zaplanowany na godz. 20:00 i będzie transmitowany na profilu Sofara na Facebooku.

J.Wise pochodzi z Poznania, ale długie lata spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie, nie tylko tworzył muzykę, ale zajmował się również sztukami wizualnymi. Jego prace były wystawiane w prestiżowych galeriach takich jak Opera Gallery i The Exhibitionist w Londynie.


Nadchodząca płyta tego międzynarodowego artysty nosi tytuł „Stories”, celebruje miłość i odnosi się z szacunkiem do smutku. Opowiada też o walce z własnymi słabościami. J.Wise napisał na nią wszystkie teksty, a muzykę skomponował wspólnie z Andrzejem Izdebskim.

Album promują trzy niezwykłe single „Tears”, „Crying For Help” oraz „California” i będzie można je usłyszeć już we wtorek 12 maja o godz. 20:00 podczas koncertu online, jaki J.Wise zagra z własnego domu. Tego dnia przejmie profil Sofar Sounds Warsaw na Facebooku i da występ w ramach cyklu „Songs from a room”. Podczas kwarantanny dla Sofara zagrali już w ten sposób Paweł Izdebski, Ina West oraz Faustyna Maciejczuk.

12.05 – J.Wise LIVE x Sofar Sounds Warsaw – Songs from a room


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/jwiseofficial/

Instagram: https://www.instagram.com/jwiseofficial/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.