„Jak dawniej” – nowy singiel od Happysad

happysad

„Jak dawniej” to drugi singiel promujący najnowsze, ósme wydawnictwo zespołu Happysad pod tytułem „Rekordowo Letnie Lato”. Premiera zapowiedziana jest na 29.11. Zespół obecnie kontynuuje klubową trasę koncertową „Happysad +18 Tour” z okazji osiemnastu lat działalności grupy. 

Pierwszy zwiastun nowego albumu światło dzienne ujrzał 20 maja 2019 r. Tego dnia premierę miał singiel i teledysk „Cały”. Autorem fotografii na okładce jest Marcin Ślusarczyk. Wydawnictwo ukaże się nakładem Mystic Production.

„Piosenki z Rekordowo Letniego Lata przeszły wiele, ale w końcu osiągnęły kształt z którego jesteśmy dumni i na którym nam zależało, dlatego z radością informujemy, że nasza ósma już płyta ukaże się 29.11.2019 nakładem Mystic Production. ”

https://www.youtube.com/watch?v=1HvloOIr2RY

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 5 złotych płyt oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/happysadpl/

Instagram: https://www.instagram.com/happysadpl/

YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=WL