„Jak Debbie Harry” – nowy singiel od Wrony

Weronika Jasiówka, znana jako Wrona, to wokalistka, autorka tekstów oraz perkusistka pochodząca z Krakowa. Współzałożycielka rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym wystąpiła w IV edycji programu Must Be The Music docierając do półfinału. W 2015 roku nakładem wytwórni Sony Music Poland ukazała się debiutancka płyta „Yet We Have Hearts”, a dotychczas zespół zagrał ponad 200 koncertów w kraju i za granicą (głównie w Wielkiej Brytanii)

Solowa kariera Wrony rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla DIVIDE&CONQUER, który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Californii – LA RIOTS. Utwór został wydany za pośrednictwem Spinnin’ Records i osiągnął ponad 100 000 wyświetleń na YouTube.

Kilka dni temu swoją premierę miał najnowszy singiel Wrony– „Jak Debbie Harry”. Mocną stroną wokalistki są jej niebanalne, oryginalne teksty. Utworowi towarzyszy barwny teledysk. Nawiązania do liderki grupy Blondie pojawiają się nie tylko w warstwie tekstowej, ale również w klipie.

Sprawdźcie sami!

Piosenka „Jak Debbie Harry” jest także dostępna w wybranych serwisach streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.