Jakub Krukowski kolejnym obiecującym artystą

Jakub Krukowski jest jednym z tych artystów, o których się mówi jeszcze przed wydaniem debiutanckiego albumu. Na fizyczną wersję krążka musimy poczekać  do pierwszej połowy stycznia, jednak już teraz możemy przekonać się co do tego artysty. 

Jakub Krukowski to kompozytor, muzyk i wokalista, producent muzyczny oraz właściciel studia nagrań Sound and Wave. Absolwent kierunku dyrygentury oraz student kompozycji klasycznej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Przez lata występował na deskach teatru Buffo oraz brał udział w licznych projektach muzycznych. Współtworzy ścieżki dźwiękowe do wielu polskich seriali oraz filmów, współpracuje regularnie z Krzesimirem Dębskim oraz innymi wokalistami, którzy chętnie korzystają ze studia Kuby nagrywając swój materiał.

Jest aranżerem i twórcą muzyki. Wisienką na torcie w projektach artysty jest aranżacja muzyczna na ostatnią trasę O.S.T.R „Życie po śmierci AUTENTYCZNIE”. Esencję współpracy z tym artystą można posłuchać pod podanym niżej linkiem.

O. S. T. R. – Życie po śmierci (Autentycznie)


W dotychczasowej twórczości Jakuba Krukowskiego możemy doszukać się utworów z genialną oprawą muzyczną, prostymi tekstami trafiającymi prosto do serca i ujmującym głosem artysty. Każdy utwór jest jest niepowtarzalny, jednak już teraz można stwierdzić że Krukowski odszukał swój styl muzyczny i na pewno będzie o nim głośno.


Myślę, że tak zróżnicowanej płyty w  polsce  nie ma!

Z niecierpliwością oczekujemy debiutanckiego albumu – Omiń czas. Sam artysta zdradza, że ukaże się na nim 14 utworów.

 1. Dopóki
 2. Gra pozorów
 3. Omiń czas
 4. Sztuserbal
 5. Chcę być sobą
 6. Masz czas
 7. Tyle jest
 8. A my tak
 9. Nie wykręcaj się
 10. Klarnet
 11. Kształt
 12. Jazzy
 13. Danse Macabre
 14. Bonus- Podniebny Ptak

Już dziś możemy odsłuchać niektórych utworów artysty w serwisie Spotify oraz YouTube, gdzie został udostępniony między innymi teledysk do utworu Dopóki.

Zostańcie czujni! Już niedługo ukaże się więcej informacji o artyście oraz konkurs! W między czasie zapoznajcie się z twórczością Jakuba Krukowskiego i dajcie znać jak wasze odczucia.

Jakub Krukowski YouTube

Jakub Krukowski EP na Spotify

Jakub Krukowski na Facebooku

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.