Jambo odlatuje w kosmos, czyli premiera duetu ZOLC

Odbija ostatnie promienie lata i tańczy wśród nich z prędkością światła. Łapcie Jambo, bo odlatuje w kosmos! O co tu chodzi? Zaledwie kilka dni temu, a dokładnie 13 września br., odbyła się premiera najnowszego singla duetu ZOLC tworzonego przez Martynę Gawlik i Arka Stokłosę.


Czekaliśmy z premierą około pół roku, oswajaliśmy się, udoskonaliliśmy, zastanawialiśmy się, tupaliśmy i wytupaliśmy Jambosa – mówi o utworze duet. – Jego zalążek znajduje się w Tynkofonie, w programie GarageBand, by finalnie przetłoczyć się przez głowę Arka od strony muzycznej, Agi od strony graficznej i Tynko od strony tekstowo-wokalnej, tytułując go: „Jambo”.


„Jambo” pojawia się razem z vibem i skutkuje przyjemnym, zimnym dreszczem. Najlepiej odczuwalny jest w dobrym towarzystwie. Kim jest Jambo? Nawet kiedy jesteś sam, kiedy myślisz, że jest w głowie lub na żołądku kwas, otwierasz okno, odpalasz jamborakietę, podnosisz wzrok, spotykasz go i razem z nim odlatujesz – w odległe galaktyki i galaktozy.ZOLC to duet elektroniczny z Tarnobrzega, tworzony przez Arka Stokłosę oraz Martynę Gawlik, przeżywający świeżo swój debiut sceniczny na festiwalu „Kmina is Real” w Alwerni. Muzycy są finalistami tegorocznego konkursu Im Memoriam – Festiwal Grzegorza Ciechowskiego. Duet gatunkowo określa się jako TUPANKOCHILL, skrzyżowanie elektronicznej siupy z polskim tekstem, subtelności z niepohamowanym szaleństwem, prawdziwości z wyimaginowaną kreacją.


zajrzyj po więcej:
ZOLC na Facebooku 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.