Jan Stosur z zapowiedzią singla „Zabierz mnie”

Rok 2018 był bardzo udany dla pochodzącego z Nowego Sącza wokalisty i kompozytora, Jana Stosura. Oprócz licznych koncertów muzyk wydał swój pierwszy studyjny album zatytułowany „Nadzieja”. Debiutancką płytę promowały utwory „Ile jesteś wart”, „Liczy się każdy dzień” i „To co najlepsze”. Wydawać by się mogło, że w najbliższym czasie Jan Stosur ogłosi tytuł kolejnego singla pochodzącego z „Nadziei”… jednak tak się nie stanie! Piosenkarz zdradził bowiem szczegóły dotyczące zupełnie nowego nagrania, zatytułowanego „Zabierz mnie”. 


„Zabierz mnie” to  premierowy singiel będący efektem kolaboracji z producentem Wojciechem Buczarskim działającym pod pseudonimem Buczar. Po nawiązaniu owej współpracy Jan Stosur zmienił też kierunek, w jakim podąża jego twórczość. Najnowszy utwór jest dynamiczny, taneczny, utrzymany w stylistyce EDM Pop. Za tekst odpowiada tu Michał Kozłowski.


Duet Jan Stosur & Buczar przewiduje premierę piosenki na koniec marca br. Wraz z numerem do sieci trafi teledysk. Na Instagramie Buczara można już usłyszeć krótką zapowiedź „Zabierz mnie”.zajrzyj po więcej:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.