Janusz Radek & The Ants – ,,Popołudniowe przejażdżki” już na winylu!

Materiał muzyczny Janusza Radka & The Ants promujący najnowszą płytę produkcji Leszka Biolika miał swóją premierę 16go października 2015. Teraz fani mogą znaleźć się w posiadaniu „Popołudniowych Przejażdżek” w wersji winylowej! 

janusz radek

 

 

Janusz Dariusz Radek to polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Wraz z zespołem The Ants rozpoczął drugą część trasy koncertowej promującej album „Popołudniowe Przejażdżki“, za którą odpowiedzialny jest Leszek Biolik (Obywatel GC, Republika). Muzyk ten pojawia się także z Radkiem na scenie jako członek zespołu The Ants, w skład którego wchodzą ponadto Bartek Kapłoński i Andrzej Rajski. Dotychczas z materiałem z najnowszej płyty Artysta pojawił się w Gdyni, Elblągu, Wrocławiu, Warszawie, Zielonej Górze i Krakowie.

Poniżej znajdują się  dwa linki, klikając na które, możecie usłyszeć najnowszy singiel – Manekin Start, w wersji nagraniowej oraz z występu live w programie Świat się kręci.

Wersja studyjna Janusz Radek & The Ants – Manekin Start

http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/23286665/janusz-radek-i-the-ants-manekin-start-pelne-wykonanie

Występ live w programie  Świat się kręci


 

Dzięki płycie i koncertom wokalista zyskał już przychylność recenzentów i nowych fanów, których serdecznie zapraszamy na spotkanie z Januszem Radkiem w Empiku Junior (ul. Marszałkowska, Warszawa) 21go lutego 2016. Spotkanie zaczyna się o godz. 14.00 !


 

Piosenki i podejście aranżacyjne Janusza Radka są nieco inne niż wcześniej. Nowe oblicze koncertowe jest dla wielu pozytywnym zaskoczeniem, podobnie zresztą jak płyta. Słychać dojrzałość i pewność artystyczną. Sylwia Paszkowska z Radia Kraków podkreśla: „Głos, choć ważny, to nie wszytko. Ten człowiek ma osobowość, którą potrafić zgromadzić tłumy na koncertach“.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *