Janusz Radek & The Ants – ,,Popołudniowe przejażdżki” już na winylu!

Materiał muzyczny Janusza Radka & The Ants promujący najnowszą płytę produkcji Leszka Biolika miał swóją premierę 16go października 2015. Teraz fani mogą znaleźć się w posiadaniu „Popołudniowych Przejażdżek” w wersji winylowej! 

janusz radek

 

 

Janusz Dariusz Radek to polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Wraz z zespołem The Ants rozpoczął drugą część trasy koncertowej promującej album „Popołudniowe Przejażdżki“, za którą odpowiedzialny jest Leszek Biolik (Obywatel GC, Republika). Muzyk ten pojawia się także z Radkiem na scenie jako członek zespołu The Ants, w skład którego wchodzą ponadto Bartek Kapłoński i Andrzej Rajski. Dotychczas z materiałem z najnowszej płyty Artysta pojawił się w Gdyni, Elblągu, Wrocławiu, Warszawie, Zielonej Górze i Krakowie.

Poniżej znajdują się  dwa linki, klikając na które, możecie usłyszeć najnowszy singiel – Manekin Start, w wersji nagraniowej oraz z występu live w programie Świat się kręci.

Wersja studyjna Janusz Radek & The Ants – Manekin Start

http://www.swiatsiekreci.tvp.pl/23286665/janusz-radek-i-the-ants-manekin-start-pelne-wykonanie

Występ live w programie  Świat się kręci


 

Dzięki płycie i koncertom wokalista zyskał już przychylność recenzentów i nowych fanów, których serdecznie zapraszamy na spotkanie z Januszem Radkiem w Empiku Junior (ul. Marszałkowska, Warszawa) 21go lutego 2016. Spotkanie zaczyna się o godz. 14.00 !


 

Piosenki i podejście aranżacyjne Janusza Radka są nieco inne niż wcześniej. Nowe oblicze koncertowe jest dla wielu pozytywnym zaskoczeniem, podobnie zresztą jak płyta. Słychać dojrzałość i pewność artystyczną. Sylwia Paszkowska z Radia Kraków podkreśla: „Głos, choć ważny, to nie wszytko. Ten człowiek ma osobowość, którą potrafić zgromadzić tłumy na koncertach“.

 

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *