Jedyny Spoken Love w wersji LIVE – zobacz video ze studia S2

Bartek Królik i Marek Piotrowski to od lat znane postacie na rodzimej scenie muzycznej. Znakomici muzycy i producenci. Ich najnowszy projekt nosi nazwę Spoken Love, a na ich oficjalnym kanale YouTube ukazał się właśnie materiał video prezentujący utwór Talk w wersji live.

spokenloveDebiutancki album Spoken Love ukazał się drugiego października minionego roku. Pod względem muzycznym Królik i Piotrowski, nawiązują do czasów swego dzieciństwa i młodości. Do dźwięków, które towarzyszyły im w latach 80. i 90. XX wieku. Znajdziemy, więc ślady popu, synthpopu, R&B, soulu.

„Jest przestrzeń syntezatorów, przejrzyste partie gitarowe i wokalne oraz zawsze towarzyszący im puls” – zapewniają Bartek i Marek.

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że Bartek i Marek to wszechstronni twórcy z wykształceniem muzycznym i ogromnym doświadczeniem sceniczno-studyjnym, znani chociażby z zespołów Sistars, Łąki Łan a także, jako uznany team producencki Plan B.

Projekt Spoken Love utworzyli, aby „najlepiej odwzorować to, kim jesteśmy i skąd pochodzimy„. Muzyka tworzona pod tym szyldem jest pełna tęsknoty, nostalgii, a nawet dekadencji. Ale nie brakuje jej także zadziorności oraz prostolinijności. Twórcy tak mówią o napisanych piosenkach:

„Nastrój dekadencji i nostalgia spotyka się tu z afirmacją obiektywnego piękna zjawisk natury i samego człowieka”.


SPOKEN LOVE : TALK – LIVE AT S2

Nagranie zostało zrealizowane w legendarnym studio S2 Polskiego Radia

Wysokiej klasy muzyków poznaje się między innymi po tym, że znają miarę i doskonale wiedzą, ile elementów jest potrzebnych do odpowiedniego odmalowania emocji. Bartek i Marek mają świetne wyczucie, więc utwory dyskretnie się rozwijają, nie ma w nich przerostu formy nad treścią, taniego efekciarstwa. Album operuje językiem doświadczonych facetów, którzy nie boją się mówić o uczuciach. Co więcej, naprawdę ciekawie o nich mówią. Warto się przekonać.


Zajrzyj tu:

Spoken Love na Facebooku: https://www.facebook.com/spokenlovemusic/

Zamów płytę : http://www.empik.com/spoken-love-spoken- love,p1113494621,muzyka-p

Warner Music Poland na Facebooku: https://www.facebook.com/WarnerMusicPL?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *