Jesienne koncerty Swiernalisa

Krótka, ostatnia trasa przed premierą drugiego albumu artysty. Swiernalis żegna się z debiutancką „DRAUMĄ” podczas 6 koncertów, które zagra w październiku. Razem z zespołem odwiedzi Warszawę, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław oraz Częstochowę.

Swiernalisa charakteryzuje niecodzienne poczucie humoru i przejmujące teksty utworów, które sam pisze. Multiinstrumentalista i do tego samouk. Urodzony w Suwałkach, sercem i czynszem, jak sam mów, związany z Poznaniem. W 2016 roku spełniło się jego marzenie – wydana została płyta „DRAUMA” pod czujnym okiem Pawła Cieślaka z Łodzi, która w dziesięciu niezwykłych utworach przypomina skomplikowane dzieciństwo oraz niepokorny młodzieńczy czas Swiernalisa. Utwór, który promował album to „Sierść” – historia walki z uzależnieniem i utratą bliskich osób.

Setki zagranych koncertów i pełna półka nagród czynią go rozpoznawalną sylwetką na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku otrzymał on nagrodę dla „największej osobowości artystycznej” na Festiwalu Fama.

Od tamtego czasu – zajął się budowaniem zespołu i pracą nad nowym materiałem, czego efektem były dwa nowe single „Pergamin” i „Blizny” – ten ostatni można codziennie usłyszeć w radiu Muzo FM, również w wyjątkowej wersji akustycznej.

Na koncercie wystąpi ze swoim genialnym składem: Szymonem Siwierskim, Adamem Fordonem, Adamem Świerczyńskim oraz Kacprem Budziszewskim.

18/10 WARSZAWA Bardzo Bardzo

19/10 CZĘSTOCHOWA Cafe Belg

20/10 KRAKÓW Fort Luneta

24/10 ŁÓDŹ Pop’n’art

25/10 POZNAŃ Dom Tramwajarza

27/10 WROCŁAW DK Luksus

This slideshow requires JavaScript.

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/Swiernalis/?tn-str=k*F

Instagram: https://www.instagram.com/swiernalis/