Jesteście ciekawi co można stworzyć w 82 dni? 

Tylko dwa miesiące dzielą nas od pierwszego profesjonalnego wideo Bravurowych chłopców! Ale abyśmy mogli napisać o jego premierze potrzebna jest Wasza pomoc!
PROMO POLAK
O formacji Max Bravura pisaliśmy już nie raz ( czytaj… ), bez skrupułów i z wielką radością chcemy zachęcić Was do wspólnego udziału przy tworzeniu ich pierwszego profesjonalnego klipu!
Zapraszamy Was do tego, abyście stworzyli ten klip razem z nami! Produkcja wideo przerasta nasze możliwości finansowe, ale głeboko wierzymy, że z Waszą pomocą i udziałem na pewno uda nam się stworzyć coś wartościowego, coś czego również Wy będziecie częścią, coś co bez Was na pewno nie będzie możliwe.
Coś co da satysfakcję zarówno nam, jak i Wam 🙂

Ale o co chodzi ? 

Chłopcy zbierają pieniążki na nagranie 10 minutowego wideo, które będzie składało się aż z dwóch piosenek „Last Dance” i „Love is Hidden„.
Niestety nie są w stanie sfinansować całej produkcji dlatego też uciekają się do Was o pomoc!
1. Wejdź na polakpotrafi.pl
2. wybierz interesującą Cię nagrodę
3. zaproś znajomych do oddania paru złotówek na wschodzącą gwiazdę alternatywnej sceny muzycznej 😉


MAX BRAVURA to śląski, niezależny zespół, który powstał jako solowy projekt Macieja Wachowiaka, ale zaowocował przyjaźnią i stworzeniem zespołu charakterów i pełnoprawnych liderów w składzie z Jackiem TalagąRadkiem Rutkowskim i Filipem Oczkowskim

W maju wydali debiutancką epkę „HOW BRAVURA” (czytaj…) i mieli bardzo intensywną trasę koncertową, której zresztą Muzykoholicy mieli przyjemność patronować.
Miesiąc odpoczynku i chłopcy już przygotowują się do nowego przedsięwzięcia. Wszystko własnym sumptem bez wsparcia dużych wytwórni.
Pod koniec października planują wydać nowy singiel „Last dance” zapowiadający kolejną epkę i przy tej okazji chcieliby nakręcić pierwsze profesjonalne wideo. Wideo ma być jednym 10-minutowym utworem audiowzualnym do dwóch piosenek: „Last Dance” i „Love is Hidden”.
 
Za pomysł i realizację odpowiedzialni są Iwona Bielecka (reżyseria) i Mikołaj Syguda (operator), którzy pracowali już razem a nawet zostali uhonorowani Grand Prix
w konkursie Papaya Young Directors 2016 za reklamę dla portalu internetowego o2. Zwyciężyli pokonawszy ponad 1000 zgłoszeń. Tym razem chcą z nami zrobić projekt niekomercyjny.

Linki:

Portal Muzykoholicy.com objął patronat medialny nad płytą Max Bravura – How Bravura oraz akcją na portalu PolakPotrafi.pl

Alicja Gac

Twórca oraz Wydawca portalu Muzykoholicy.com ✌

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *