„Jeszcze tylko święta, nowy rok..” – nowy utwór od Korteza

Podczas jesienno – zimowej trasy KORTEZ PRZEDPREMIEROWO, która będzie kontynuowana jeszcze w styczniu, jak sama nazwa wskazuje artysta prezentuje część materiału jaki znajdzie się na trzecim albumie. Utwór „Cierpliwość” mogli usłyszeć słuchacze podczas minionych koncertów, dziś wersja live jest już dostępna dla każdego.

Niezwykle długa trasa, która powoli zmierza ku końcowi w sumie liczyła 61 koncertów (czytaj więcej) z finałowym we Wrocławiu 30.01.2020. Kortez razem z zespołem czarowali na żywo w teatrach, filharmoniach, salach koncertowych największych w Polsce, jednak wciąż za małych, gdyż bilety na wszystkie wydarzenia zostały wyprzedane do ostatniej sztuki.

This slideshow requires JavaScript.

Nie ma czemu się dziwić, to co muzycy przedstawiają na scenie okraszone najpiękniejszym światłem koncertowym jakie było mi dane widzieć z tym ciepłym, szorstkim, męskim głosem zakapturzonego, tajemniczego Korteza, który przeszywa każdą komórkę ciała.


Dziś, w podziękowaniu za obecność podczas tych koncertów przedstawia przedsmak tego, co być może już niedługo stanie się częścią długo wyczekiwanego trzeciego długogrającego albumu artysty.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kortezjazzboy/

Instagram: https://www.instagram.com/kortez_z/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCimvmT1AvCCZ0tbQpvAHphg