Jimmy Air prezentuje pierwszy singiel „Już Czas”

„Już Czas” to pierwszy singiel z debiutanckiej płyty Jimmy Air, która ukaże się pod koniec 2019 roku.


Jimmy Air to nowy, niezwykły projekt łączący muzykę popową, elektroniczną, r’n’b, hip hop i rocka. Autorskie utwory zaśpiewane przez charakterystycznego Jana Ryngajłło dają powiew świeżości, amerykańską jakość oraz ogromny ładunek emocjonalny zawarty zarówno w muzyce, jak i w tekstach. Muzyka wyprodukowana i zaaranżowana przez Nikodema “nickythrough” Sikorskiego i Kubę Dudka łączy chwytliwe melodie
z nowoczesnymi brzmieniami – Jimmy Air is New.Jimmy Air to Jan Ryngajłło – wokalista, kompozytor oraz autor tekstów. Od lat współpracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, takimi jak Monika Kuszyńska, Justyna Steczkowska czy Natalia Szroeder. Występował w wielu programach telewizyjnych (Idol, XFactor, Bitwa na Głosy, Jaka to Melodia) i festiwalach (Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Anny Dymnej).


Nikodem „nickythrough” Sikorski – pianista, aranżer, producent. Kształcił się w Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Dzielił scenę z m.in. Czesławem Mozilem, Mesajah, Perfect, Michałem Urbaniakiem, Hanną Śleszyńską.


Kuba Dudek – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary. Współpracował m.in. z zespołami Solution, Rebel Babel, Sin Trinity, Samokhin Band. Grając w wielu projektach muzycznych dzielił scenę z takimi artystami jak Kayah, Grubson, HappySad, Grzegorz Hyży, Red Lips, Farben Lehre, Dj Adamus czy Acid Drinkers.


Zobacz więcej:

Facebook

YouTube