JoBee Project. Intrygujący teledysk do singla „Burning Sense” i zapowiedź nowego albumu

JoBee wznieca ogień w nowym singlu „Burning Sense”! Utwór stanowi zapowiedź albumu „The Beginning”, który ma ukazać się jeszcze w tym roku.


Zaciekła, ognista, pełna smaku, ale i delikatna w brzmieniu polska wokalistka z Brukseli, JoBee Project, współpracowała ze znanym belgijskim producentem elektronicznym Solemn Eye. Surrealistyczny teledysk nagrano w Tel Avivie. Piosenkarka występuje z nim ubrana w mistyczny kostium. To niewątpliwie bardzo ciekawa electropropozycja na letnie imprezy chilloutowe.Burning Sense to oda do poprzednich złamań serca i wypalonych historii miłosnych – opowiada o swoim nowym singlu sama sama JoBee. – Piosenka opowiada o spaleniu się i o tym, że mimo wszystko jest gotowa zacząć od nowa. To czas, aby ponownie zapoczątkować letnie wibracje, którym towarzyszą wizualizacje, idealnie pasujące do tego czarującego utworu. Ta piosenka jest pomostem do moich nowych brzmień, jest bardziej surowa i delikatniejsza. Pokazuje wiele aspektów mojej osobowości i rozwoju, którego doświadczyłam.


Wokalistka przyznaje też, iż tym razem prezentuje łagodniejsze brzmienia niż na poprzedniej płycie, The Blossoming. Dotychczas JoBee wydała dwa krążki. Każdy z nich ukazuje jej wszechstronność i bezkompromisową postawę oraz zawiera różnorodne melodie i rytmy. Wraz z zaprezentowaniem nadchodzącego wydawnictwa, The Beginning, JoBee z radością buduje nowy rozdział dźwięków.


JoBee to polska wokalistka pochodząca z Lubartowa, od dziesięciu lat mieszkająca w Brukseli. To właśnie tam razem ze swoim zespołem, JoBee Project, śpiewa jazz, soul, rock, pop i hip hop. Znana również jako prezenterka radiowa w stacji FM Brussel, gdzie od pięciu lat prowadzi swój autorski program.


zajrzyj po więcej:

JoBee Project na Facebooku
JoBee Project na Instagramie
oficjalna strona JoBee Project