Jula feat. Sound’n’Grace – ,,Gdy Gwiazdka”

Jula i Sound’n’Grace nagrali wspólną świąteczną piosenkę zatytułowaną „Gdy Gwiazdka”. Podoba się Wam?

Kompozycji możecie posłuchać poniżej:


A oto co o kawałku powiedziała Patrycja Kosiarkiewicz – autorka tekstu”

Pisanie piosenek świątecznych to rzecz niełatwa. A jednak my – autorzy, bierzemy się za to, bo gdy zrobić to dobrze, niebanalnie, można stworzyć evergreen, który zostanie ze słuchaczami na lata. Dodatkowo – jaki to wdzięczny materiał! Przecież większość z nas kocha Święta i ich atmosferę. W „Gdy Gwiazdka” chcieliśmy wspólnie z Bartkiem (Tabbem) przywołać tę niepowtarzalną aurę, nastroić ludzi pozytywnie, zainspirować do łagodności i wyrażania miłości na co dzień, nie tylko przez 2 dni w roku – a to wszystko w kontekście pierwszych wspólnie przeżywanych świąt pary bohaterów.

Wyszła z tego perełka, pięknie podana przez Julę i dodatkowo wsparta eleganckimi wokalizami Sound 'N’ Grace. Czy ten numer na stałe wpisze się w świąteczną playlistę – to się dopiero okaże. My jesteśmy dobrej myśli.

Poniżej opinia Kamila Krawczyckiego– reżysera klipu:

Świąteczne teledyski to w Polsce prawdziwa rzadkość, dlatego bardzo ucieszyłem się na tę współpracę. Staraliśmy się oddać w klipie radość i pozytywne emocje, które odznaczają tę piosenkę i myślę, że się to udało. Klip nagrywaliśmy na Podhalu, głównie w Nowym Targu. Udało nam się nagrać sceny m.in. w przepięknej zimowej scenerii i górskim domku. Efekty zobaczycie sami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.