Jula pobiła Beyonce i Adele!

Autorka hitów „Za każdym razem” i „Nie zatrzymasz mnie” najpopularniejszą wokalistką w Polsce…

Nie wielkie światowe gwiazdy opromienione licznymi sukcesami, jak Beyoncé, czy Adele, są najpopularniejszymi i najbardziej poszukiwanymi wokalistkami wśród polskich internautów. Jest nią Jula! Tak wynika z ostatnich wyników badań na Google Trends. To bardzo dobra wróżba przed premierą trzeciego albumu artystki.

Jula – Milion słów:


Niedawno zbadano jak często internauci w Polsce wyszukują poszczególne artystki. Google Trends pokazuje jednoznacznie, że w połowie września najczęściej wyszukiwaną frazą jest właśnie „Jula”. Julita Fabiszewska, jak naprawdę nazywa się artystka, pobiła tym samym wielkie zagraniczne gwiazdy oraz inne znane polskie piosenkarki.

W badaniu na Google Trends porównano wyniki uzyskane na frazę „Jula” z frazami „Margaret”, „Cleo”, „Adele” i „Beyoncé”. Średni wynik za trzy miesiące daje Juli drugą pozycję, ale od początku września wokalistka trzykrotnie była na pierwszym miejscu wyszukiwań i obecnie znajduje się na pierwszym miejscu podsumowania!

Julę na pewno ucieszy to zainteresowanie w czasie, w którym przygotowuje się do premiery trzeciej płyty. Poznaliśmy z niej już singla „Milion słów”. Jula  tak mówi o utworze:

„Pisząc go starałam się nie przedstawiać obrazu kobiety, która cierpi po rozstaniu. Wręcz przeciwnie. Jest pewna i silna. Twardo stąpa po ziemi, wie czego chce, zna swoją wartość. Zostawiłam w tej w piosence część siebie. Być może i jest to taka moja cicha nadzieja na to, że będzie ona dobrym bodźcem dla kogoś kto właśnie szuka w sobie odpowiedniej siły”.

Bardzo przyjemna kompozycja, prawda? Czekamy na całą płytę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *