Jula powraca z nowym przebojowym singlem!

Jula

„Singiel „Milion słów” jest pierwszym utworem zapowiadającym mój nowy album. Pisząc go starałamsię nie przedstawiać obrazu kobiety, która cierpi po rozstaniu. Wręcz przeciwnie. Jest pewna i silna.Twardo stąpa po ziemi, wie czego chce, zna swoją wartość. Zostawiłam w tej w piosence częśćsiebie. Być może i jest to taka moja cicha nadzieja na to, że będzie ona dobrym bodźcem dla kogośkto właśnie szuka w sobie odpowiedniej siły” – mówi Jula o nowym singlu.
Teledysk do Milion Słów powstał w Krakowie. Julii partnerował Mateusz Jarzębiak czyli „Góral” znany z Top Model.


jula3Jula  a tak naprawdę Julita Fabiszewska. Dwudziestoczteroletnia  wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów.
Można śmiało powiedzieć, że jako pierwsza przetarła szlaki młodym początkującym artystom udowadniając jednocześnie, że do spełnienia marzeń nie potrzebuje specjalnie przygotowanych nagrań Demo i pukania od drzwi do drzwi wytwórni muzycznych, do których kolejki nie mają końca. Wystarczył Internet.
Śpiewając od najmłodszych lat tzw. „covery” na różnego rodzaju konkursach/przeglądach piosenki,zdobywając zaszczytne miejsca – nigdy nie myślała, że może stać się osobą, która odmieni polski rynek muzyczny i dla wielu osób stanie się autorytetem, wzorem do naśladowania , a na pewno dla wielu tysięcy osób dowodem na to, że marzenia się spełniają. 
Wszystko zaczęło się w 2007 roku kiedy Jula postanowiła zarejestrować swój pierwszy autorski utwór. Co najciekawsze to znajomi Juli umieścili pierwsze nagranie w Internecie, co okazało się ogromnym sukcesem. Wszystko jednak zaczęło rozkwitać 4 lata później w 2011 roku kiedy kanał Youtube znacznie zyskał na popularności.
Wtedy już autorskie (amatorskie) nagrania Juli znacznie przebijały liczną ilością odsłon utwory grane w tym czasie w największych stacjach radiowych w Polsce umieszczanych na Youtube. Dowodem na to jest min. Utwór pod tytułem „Zostań „ który nigdy nie został oficjalnie wydany, a obecnie ma ponad 9,5 mln wyświetleń. 


Według raportu firmy Nielsen Jula z piosenką „Za każdym razem” w Polsce była najczęściej granym utworem wyprzedzając min. największe światowe hity. Obecnie na samym kanale artystki zanotowano 24 mln wyświetleń tego hitu.

19 Czerwca 2012 ukazał się drugi singiel pt. „Nie zatrzymasz mnie” promujący debiutancki album, z którym premierowo Jula wystąpiła na koncercie „ Lato Zet i dwójki” w TVP 2 . 20 lipca podczas gali Eska Music Awards 2012 nominowana została w kategoriach „Najlepszy debiut” oraz „Najlepszy artysta ESKA.pl” wygrywając każdą z nominacji. 14 sierpnia ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „Na krawędzi”. Następnego dnia Jula udostępniła cały album w internecie dla fanów, których nie było stać na zakup krążka. 
15 Czerwca 2013 roku Julita Fabiszewska została nominowana na festiwalu w Opolu w kategoriachNajlepsza Artystka” oraz „ Super Przebój” , gdzie zajęła 2 miejsce.
Oficjalny kanał Juli YouTube łącznie liczy ponad 70 mln wyświetleń i z dnia na dzień rośnie.

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *