Julia Pietrucha i O.S.T.R. zamykają line-up Olsztyn Green Festival!

Znamy już wszystkich wykonawców sierpniowego festiwalu w Olsztynie. Organizatorzy właśnie ogłosili ostatnich artystów, którzy wystąpią nad jeziorem Ukiel.


Julia Pietrucha przez większość społeczeństwa kojarzona jest z serialową „Blondynką”, a szkoda. To również utalentowana piosenkarka – po raz pierwszy usłyszeć mogliśmy ją w 2014 roku, gdy wystąpiła w znanym telewizyjnym show, Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej debiutancki album trafił na rynek dwa lata później. „Parsley” oparty jest na grze na ukulele i w całości śpiewany po angielsku, a inspiracją do niego była wyprawa do Azji. Julia ma piękny głos a jej folkowe i indiepopowe utwory na długo zapadają w pamięci, co nie zmienia faktu, że artystka idealnie odnajduje się na dużych festiwalach wśród rockowych występów. Kilkanaście dni temu wystąpiła na Tauron Life Festival Oświęcim, gdzie została bardzo ciepło przyjęta przez zgromadzoną publiczność.


O.S.T.R., czyli Adam Ostrowski to legenda polskiego rapu, nie trzeba go przedstawiać. Na swoim koncie ma ponad dziesięć albumów, a wiele z nich pokryło się złotem lub platyną. Muzyk wielokrotnie nominowany był do Fryderyków, Plebiscytu WuDoo i Hip-Hop.pl a także do Paszportu Polityki. W swojej twórczości nawiązuje do problemów społecznych, polityki czy korupcji. Jego ostatni album „Życie po śmierci” był nie tylko kolejną twórczością artysty, ale także piękną akcją społeczną. Do każdej płyty dołączone było oświadczenie woli dawcy organów.


W Olsztynie wystąpi wielu artystów z różnych gatunków muzycznych. W weekend 12-13 sierpnia zaśpiewają także: xxanaxx, BeMy, The Dumplings, Hey, Łąki Łan, Paulina Przybysz, Natalia Przybysz, Fisz Emade, L.u.c, Mary Komasa, Ten Typ Mes, Bovska, Swiernalis, Daria Zawiałow, Ballady i Romanse, Monika Borzym, Bownik, Paula i Karol. Bilety wciąż dostępne są w sprzedaży internetowej.


Zajrzyj po więcej:

Olsztyn Green Festival na Facebooku

Bilety

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.