Julia Pietrucha wystąpi w Starym Maneżu

Już za niespełna dwa miesiące, a dokładniej w piątek 16 marca br., w gdańskim klubie Stary Maneż zaśpiewa Julia Pietrucha. Będzie to występ w ramach trasy koncertowej From The Seaside.


Tuż przed rozpoczęciem tournée odbędzie się premiera drugiego albumu wokalistki, znanej też jako aktorka serialowa i filmowa. Julia Pietrucha zadebiutowała fonograficznie w kwietniu roku 2016, kiedy to własnym sumptem wydała płytę „Parsley”, inspirowaną kilkumiesięczną podróżą po Azji. Ów krążek zawiera piętnaście autorskich piosenek utrzymanych w nastrojowym klimacie pop, z elementami folkowymi i kojącymi dźwiękami ukulele. Dużym zainteresowaniem cieszył się zwłaszcza singiel „On My Own”.Jaki będzie premierowy materiał? Nowe kompozycje, niekiedy smagane zimowym nadmorskim wiatrem, wzbogacone o mocniejsze brzmienia, przeplatane będą delikatnymi balladami – zapewnia wydawca. – Nie zabraknie oczywiście folkowych melodii, chwilami zabarwionych elementami elektroniki. Klimat wciąż pozostaje jednak akustyczny. Subtelne dźwięki ukulele, a zagra na nim sama artystka, pozwolą na chwilę zatrzymać się i uciec od codzienności. Do dobrze znanych już instrumentów dołączy mandolina i puzon. Do współpracy koncertowej Julia Pietrucha zaprosiła tych samych wspaniałych muzyków, z którymi rozpoczęła przed dwoma laty tę muzyczną podróż.


Nic więc dziwnego, że trasę tę, czerpiącą pełnymi garściami z klimatu nadmorskiego, zainauguruje koncert właśnie w Gdańsku. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20. Bilety można nabyć za pośrednictwem strony www.starymanez.pl oraz w kasie Starego Maneżu przy ulicy Słowackiego 23.


Zajrzyj po więcej:

Julia Pietrucha na Facebooku

wydarzenie na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.