Julian Lesiński zaprasza na koncert LIVE

Pandemia wszystkim miesza w głowach. Czas jednak wyjść do ludzi i posłuchać muzyki na żywo. Już w piątek (14.08.2020) w Łomiankach będziecie mogli posłuchać koncertu na żywo w wykonaniu Juliana Lesińskiego.

Artysta zabierze Was w klimatyczną i energetyczną podróż! Podczas koncertu Julian Lesiński wykona znane już szerszej publiczności utwory, jak i zupełnie premierowe piosenki.

Julian Lesiński jest wokalistą, aktorem oraz uczestnikiem programu Szansa na sukces Opole 2020. W swojej autorskiej twórczości stawia na współczesne popowo-elektroniczne brzmienia Doświadczenie sceniczne oraz wokalne zdobywał m.in. pod okiem krakowskich artystów i to tam, na scenie Teatr Ludowy, miał miejsce jego debiut aktorski. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali piosenki aktorskiej i literackiej, a jego największym sukcesem jest zwycięstwo w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Retro w Odessie na Ukrainie oraz udział w finale litewskiego talent show „Music Talent League” emitowanego w telewizji LRT w 2019 roku. Artysta zdobył tytuł „Osobowość Roku 2018” woj. podlaskiego w kategorii Kultura w plebiscycie Kuriera Porannego i Gazety Współczesnej za wybitne osiągnięcia na międzynarodowych konkursach wokalnych oraz za singiel „Affinity”, który został wykonany m.in. podczas białoruskich preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2019. Jest również zwycięzcą tegorocznych plebiscytów „Hitem na scenę” Radia Oko oraz „W drodze na czerwony dywan” telewizji Red Carpet.Wokalista obecnie przygotowuje się do kolejnych koncertów, a także pracuje nad swoim nowym materiałem muzycznym.

Zapraszamy na koncert Juliana Lesińskiego do klubu Lemon Tree w Łomiankach w piątek 14 sierpnia. Start o godzinie 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.