Julian Lesiński zaprasza na koncert

Julian Lesiński zaprasza na koncert

Już 5 listopada Julian Lesiński zaprasza na koncert do Nowego Świata Muzyki w Warszawie. Wokalista zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Milion Nowych Szans”. Publiczność rozgrzewać będzie Mariusz Wawrzyńczyk, dla którego piosenkę napisał sam Romuald Lipko.

Na koncercie usłyszycie niezwykłą mieszankę popowych brzmień, emocjonalnych tekstów opatrzonych mocnym i charyzmatycznym głosem wokalisty. To wszystko w świetnej oprawie audiowizualnej.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, niebo i tekst

Jak przyznaje sam artysta – album powstał na bazie jego przemyśleń i osobistych przeżyć. Niektóre utwory poruszają swoją szczerością i klimatem, inne powodują, że nie można przestać się uśmiechać. 

Do współpracy przy albumie Julian Lesiński zaprosił polskich, jak i zagranicznych twórców. Większość piosenek powstała w Szwecji, a za muzykę i produkcję odpowiadają Simon Johansson oraz Niklas Berqvist.

Na płycie znaleźć można także kompozycje uznanego białostockiego producenta Marka Kubika, Piotra Belaka, Krzysztofa Milewskiego czy Martina Skowrońskiego. Autorami tekstów są: Aidan O’Connor, Georgios Kalpakidis, Nikos Sofis czy frontman zespołu ATLVNTAKamil Durski.


Na koncercie zagrają:⁣⁣⁣
Grzegorz Fiedorowicz – instrumenty klawiszowe
Łukasz Stępniewicz – gitara⁣⁣⁣
Piotr Kowalewski – bas⁣⁣⁣
Vlodi Tafel – perkusja⁣⁣⁣
Monika Horodek – wokal⁣⁣⁣

Publiczność do czerwoności rozgrzewać będzie Mariusz Wawrzyńczyk  – zwycięzca 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”. Autor albumu „Zawsze pod wiatr”.


📍 Nowy Świat Muzyki, ul. Nowy Świat 63 w Warszawie
📆 5.11.2021 r. – godzina 20:00
🎟 BILETY już dostępne! > Julian Lesiński bilety Warszawa koncert pop – eBilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.