Justyna Święs i Wojtek Urbański promują serial „Ultraviolet”.

Ultraviolet to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Piosenkę promującą serial AXN stworzyli Justyna i Wojtek.


Za tekst i wokal odpowiada Justyna Święs z The Dumplings, za muzykę Wojciech Urbański. To zestawienie głębokich elektronicznych brzmień z wysoką, wznoszącą barwą głosu wokalistki. Podobnie jak scenariusz serialu, harmonia i melodie w piosence są owiane tajemnicą i niepokojem.

Wojtek Urbański, poza pracą nad utworem promującym serial, skomponował też ścieżkę dźwiękową do Ultraviolet. Do utworu powstaje również teledysk, którego twórcą jest Filip Załuska. Premiera klipu odbędzie się we wrześniu.

„Przed napisaniem tekstu czytałam fragmenty scenariusza, aby wczuć się w klimat serialu. Dużo jednak pozostawiłam też kwestii wyobraźni. Włożyłam w te słowa cząstkę siebie”


„Pracując nad piosenką do Ultravioletu, po raz pierwszy tworzyłem muzykę, która ma promować serial. Utwór powstawał przez około miesiąc. To było bardzo ciekawe doświadczenie”

Zajrzyj po więcej: 

Justyna Święs na Facebooku
Wojciech Urbański na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.