Już dziś Ania Wyszkoni zaprezentuje swoje największe przeboje na scenie Lata z Radiem

Już dziś Ania Wyszkoni zaprezentuje swoje największe przeboje na scenie Lata z Radiem. Zapraszamy Was na godz. 20.00 przed telefony, ekrany laptopów i telewizorów z dostępem do sieci.


Ania Wyszkoni i jej twórczość doskonale znana jest słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia. Artystka często gości w programie „Muzyczna Jedynka”, jej piosenki – na antenie stacji. Przypomnijmy, że jej przebój „Wiem, że jesteś tam” miażdżącą liczbą głosów zyskał tytuł Przeboju Roku, zdobywając Super Jedynkę przed dziewięcioma laty.W przyszłym roku ta niezwykle popularna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka świętować będzie 25-lecie pracy artystycznej. Karierę rozpoczęła w wieku 16 lat, dołączając do grupy „Łzy”. Ich przebój „Agnieszka” był początkiem wielkich muzycznych sukcesów.  W 2010 roku wokalistka zdecydowała się pójść własną drogą, wydając swój pierwszy solowy album „Pan i Pani”. Fani potwierdzili słuszność jej decyzji: płyta szybko zdobyła podwójną platynę. – Nie osiadam na laurach – mówiła Anna Wyszkoni w wywiadzie dla „Muzycznej Jedynki” w swoje 40. urodziny, 21 lipca – ciągle podnoszę sobie poprzeczkę, zmieniam się – w końcu jestem kobietą! Jestem w bardzo dobrym momencie życia. Jej kolejne hity nie schodziły z list przebojów, na stałe wpisując się w krajobraz polskiej muzyki rozrywkowej, a teledyski im towarzyszące w sieci osiągają milionowe liczby odsłon. Na swój jubileusz w przyszłym roku artystka przygotowuje nowy album. Już jutro, na scenie „Lata z radiem”, być może wykona jeden z utworów, które się na nim znajdą. Na pewno jednak usłyszymy jej największe przeboje.

Dbając o bezpieczeństwo zdrowotne swoich słuchaczy radiowa Jedynka przeniosła tegoroczne koncerty „Lata z radiem” z plenerów do jednej z sal koncertowych Polskiego Radia, skąd – bez udziału publiczności –  transmitowane są na stronach jedynka.polskieradio.pl i latozradiem.pl oraz w mediach społecznościowych stacji. Retransmisji można słuchać na antenie Programu 1 Polskiego Radia w każdy piątek po serwisie o godz. 20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.