Już jutro live stream z koncertu HEY w katowickim Spodku

Już jutro, tj. 8 grudnia br., nadarzy się jedyna jedyna w swoim rodzaju okazja zobaczenia na żywo koncertu HEY… za pośrednictwem Internetu.


Przed nami ostatnie, wyprzedane koncerty trasy Fayrant. Pozostały jedynie te w Katowicach, Wrocławiu i WarszawieKayax zaprasza wszystkich do obejrzenia relacji na żywo z jutrzejszego występu HEY w katowickim Spodku. O godzinie 20, na kanale KayaxTv na YouTube, rozpocznie się live stream tego wydarzenia. By włączyć powiadomienia, wystarczy kliknąć ikonkę dzwonka.


 


Trwa wyjątkowa trasa zespołu HEY, Fayrant Tour, podsumowująca 25-lecie istnienia formacji. Składa się na nią dziesięć koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Są goście, hity, rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę okazję wyciągnięte z dna szuflady. Również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.


Fayrant Tour stanowi nie tylko okazję do świętowania urodzin, ale także zapowiedź przerwy w działalności grupy z Kasią Nosowską na czele.

Sprawdźcie, gdzie jeszcze wystąpi HEY w ramach Fayrant Tour:

8 grudnia 2017, godz. 20 (Piątek)
Spodek, aleja Korfantego 35, Katowice
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Brodka, Igor Herbut (LemON)

12 grudnia, godz.19 (wtorek)
Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Brodka, Titus (Acid Drinkers)

14 grudnia, godz. 20 (czwartek)
Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa
gość trasy: Piotr Banach, goście koncertu: Beata Kozidrak, Miusoh


Zajrzyj po więcej:

HEY na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.