Już niedługo, coraz bliżej… nadchodzą „Części wspólne”!

Powoli zbliża się czerwiec, a wraz z nim duuuużo muzycznych premier. Jedną z nich jest EPka grupy AprAxjA, czyli po prostu „Części wspólne”.


AprAxjA to dwóch schorowanych typów poddających się kuracjom dźwiękowym. Starszy z braci PTR (rocznik ’88) odpowiada za teksty, które przy użyciu aparatu mowy wypluwa na podkłady, będące wyrazem manualno-wyobrażeniowych działań A2d+M’a (rocznik ’91). Grupa ta powstała w 2007 roku, a w czerwcu 2013 do sieci trafił debiutancki materiał duetu zatytułowany „Ciasto z bakaliami„.


AprAxjA

Części wspólne to koncepcyjna opowieść o tęsknocie i przemijaniu. Muzyczne eskapady A2d+M’a po zakamarkach jazzu, soulu i funku przeplatane są krótkimi wypadami w stronę nowoczesnych brzmień,  dopełnionymi ciepłymi dźwiękami KORGa Polysix. Teksty PTR’a pełne chaotycznych skojarzeń,  rwanych myśli i sugestywnych symboli, zapraszają słuchacza do wspólnej podróży w czasie i przestrzeni, w której pragmatyzm ustępuje miejsca temu, co nieuchwytne.
W przyszłym tygodniu ukaże się singiel promujący „Części wspólne„, a poniżej możecie zobaczyć video zapowiedź nadchodzącego albumu:

Premiera albumu w czerwcu 2016.
Przewidziany nakład to 300 ręcznie numerowanych egzemplarzy.
Patronat medialny nad wydawnictwem sprawują:  Blog Mateusza Osiaka, goodkid, HipHopKultura.pl, Muzykoholicy.com, PoznanskiRap.com, Rap Biznes Blog, RapNews.pl, zPodziemia.pl

Zajrzyj tu:


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *