Już w październiku Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych pod hasłem: „New York Festiwal 2017/2018” – zgłoś swój zespół

Już 4 października 2017 (środa) po raz trzeci w klubie muzycznym „New York” ruszy Ogólnopolski Festiwal Zespołów Muzycznych pod hasłem: „NEW YORK FESTIWAL 2017/2018”.


Festiwal organizowany jest z myślą o wszystkich młodych artystach i zespołach, którzy nie posiadają oficjalnie wydanych płyt i nie są związani z żadną wytwórnią płytową.

Z nadesłanych zgłoszeń organizator wybierze zespoły, które będą się prezentowały na scenie klubu muzycznego „New York” w trzech kategoriach – ROCK, BLUES, JAZZ, HIP-HOP. 

Warunkiem uczestnictwa w „New York Festiwal 2017/2018″ jest zaprezentowanie 45 minutowego materiału.


Jak dokonać zgłoszenia?
Zespół/Wykonawca planujący wziąć udział w festiwalu zobowiązany jest do nadesłania zgłoszenia mailowego na adres: newyorkfestiwal@gmail.comw tytule należy wpisać nazwę zespołu. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie zespołu, jego skład, telefon kontaktowy oraz jeden autorski utwór w formacie mp3 lub link do utworu na You Tube (opisany tytułem oraz nazwiskami autorów muzyki i tekstu).

Zgłoszenia przyjmowane są do końca września 2017.


Nagrodą główną to: NAGRANIE I WYDANIE PŁYTY, a także PROMOCJA OGÓLNOPOLSKA!
Sponsorem tej zacnej nagrody jest Pronet Music & Case Studio & Pro-Radio ( www.proradio.pl).


W tym roku do grona patronów medialnych dołączył także portal Muzykoholicy.com! Będziemy Was informować na bieżąco na temat rozwoju wydarzeń przed, w trakcie i po festiwalu.

Bądźcie z nami!


Zajrzyj po więcej:

Klub New York – Facebook

http://www.newyork.net.pl

http://www.prorario.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.