Już za miesiąc COMA zagra ostatni koncert. Łódzki klub Wytwórnia zaprasza na to wydarzenie

cOMA

We wrześniu COMA ogłosiła zawieszenie działalności. Aby podziękować swoim fanom, zespół postanowił zorganizować pożegnalną trasę – „GAME OVER”. Zainteresowanie koncertami przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. W rodzinnej Łodzi grupa da dwa koncerty: 13 i 17 grudnia. Obydwa odbędą się w łódzkiej Wytwórni.


Pierwszego września zespół podzielił się ze swoimi fanami taką oto informacją:


Od samego początku trasa pożegnalna „Game Over” cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niemal we wszystkich miastach, gdzie postanowiono zagrać koncerty, nie dość, że wszystkie bilety zostały wyprzedane, to trzeba było organizować dodatkowe pokazy.

Trasa wyruszyła z Krakowa 16 listopada i obejmować będzie m.in. Katowice, Poznań, Warszawę, Wrocław.  Ostatni raz zespół zagra w tym składzie w rodzinnej Łodzi. Tutaj koncerty odbędą się 13 i 17 grudnia. Kwestiami organizacyjnymi zajął się klub Wytwórnia, który regularnie gościł Comę, podczas ich tras i koncertów.Łódzka grupa powstała w 1998 roku i będąc nieustannie w świetnej formie do dziś gromadzi na koncertach tysiące wiernych fanów. Na swoim koncie mają siedem długogrających krążków. Ostatni z nich, zatytułowany „Sen o siedmiu szklankach”, ukazał się 15 marca 2019 roku.


Supportem Comy będzie łódzki zespół Bruklin.

Bruklin to klasyczny rockowy kwintet założony w 2018 roku w Łodzi. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego – wokalisty i frontmana grupy. Zespół ma na swoim koncie Złotą Kosę za zajęcie I miejsca w Antyfeście Antyradia 2019 oraz I miejsce w Przeglądzie Kapel Rockowych organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Występowali na 25 Pol’and’rock Festival, na antenie Antyradia w programie Makakofonia, koncertowali przed Lipali, Nocnym Kochankiem i Myslovitz.

W skład zespołu wchodzą: Bartłomiej Makrocki (wokal), Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (bas), Tomasz Adamczyk (perkusja).


Zobacz więcej:
Wytwórnia: Strona Oficjalna | Facebook

Coma: Strona Oficjalna | Facebook

Bruklin: Facebook