Już za tydzień COMA da ostatnie koncerty. Klub Wytwórnia zaprasza

Trasa „Game Over” zespołu COMA dobiega końca. Fani z Łodzi 13 i 17 grudnia zobaczą swój ulubiony zespół  po raz ostatni w Klubie Wytwórnia. My też tam będziemy!


Pierwszego września na oficjalnym profilu Facebook zespół podzielił się ze swoimi słuchaczami informacją o zawieszeniu działalności. Aby podziękować fanom, COMA postanowiła zorganizować pożegnalną trasę – “GAME OVER”. Zainteresowanie koncertami przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Wszystkie koncerty wyprzedały się bardzo szybko. W rodzinnej Łodzi grupa da dwa koncerty: 13 i 17 grudnia. Obydwa odbędą się w łódzkiej Wytwórni.


fot. materiały promocyjne

Trasa wyruszyła z Krakowa 16 listopada i obejmować będzie m.in. Katowice, Poznań, Warszawę, Wrocław.  Ostatni raz zespół zagra w tym składzie w rodzinnej Łodzi. Tutaj koncerty odbędą się 13 i 17 grudnia. Kwestiami organizacyjnymi zajął się klub Wytwórnia, który regularnie gościł Comę, podczas ich tras i koncertów.Łódzka grupa powstała w 1998 roku i będąc nieustannie w świetnej formie do dziś gromadzi na koncertach tysiące wiernych fanów. Na swoim koncie mają siedem długogrających krążków. Ostatni z nich, zatytułowany “Sen o siedmiu szklankach”, ukazał się 15 marca 2019 roku.


Supportem Comy będzie łódzki zespół Bruklin.


Bruklin to klasyczny rockowy kwintet założony w 2018 roku w Łodzi. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego – wokalisty i frontmana grupy. Zespół ma na swoim koncie Złotą Kosę za zajęcie I miejsca w Antyfeście Antyradia 2019 oraz I miejsce w Przeglądzie Kapel Rockowych organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Występowali na 25 Pol’and’rock Festival, na antenie Antyradia w programie Makakofonia, koncertowali przed Lipali, Nocnym Kochankiem i Myslovitz.

W skład zespołu wchodzą: Bartłomiej Makrocki (wokal), Rafał Napieralski (gitara), Dawid Rudzki (gitara), Jarosław Maciaszek (bas), Tomasz Adamczyk (perkusja).