Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KRÓL – Nieumiarkowania / 10.11 / Wytwórnia

Listopad 10-21:30 - 23:30

50zł

W listopadzie KRÓL zagra w Wytwórni! Koncert promować będzie jego nową płytę „Nieumiarkowania”, która ukaże się we wrześniu 2019.

Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej. Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR. W 2014 roku postanowił jednak wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot” (2014), „Wij” (2015), “Przez Sen” (2016) oraz „Przewijanie na podglądzie”(2018). Za tę ostatnią płytę Król został nagrodzony „Mateuszem Trójki”, a także nominowany do wielu nagród, w tym Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. na Open’er Festival, Off Festiwal, Męskim Graniu czy Tauron Nowa Muzyka.

„Nieumiarkowania” to piąty album Króla. Jego premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku. Singlem promującym to wydawnictwo jest utwór “Te smaki i zapachy”.

Na koncercie w Wytwórni KRÓL wystąpi w składzie: Błażej Król – śpiew, gitara, Iwona Król – instrumenty klawiszowe, wokale, Thomas Fietz – perkusja, elektronika, Jan Migdal – bas.

Organizator: Wytwórnia
Bilety:
• w przedsprzedaży 40 zł z kartą zniżkową / 45 zł bez karty zniżkowej;
• w dniu koncertu: 45 zł z kartą zniżkową / 50 zł bez karty zniżkowej;

Szczegóły

Data:
Listopad 10
Czas:
21:30 - 23:30
Koszt:
50zł
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.wytwornia.pl