Kamil Krupicz prezentuje nowoczesny utwór „Tonight”

kamilkrupicz

Po ciepłym przyjęciu singla „Pod Prąd”, wokalista szlifuje w studio swój debiutancki album. Kolejnym singlem jest nowoczesny utwór „Tonight”, do którego powstały dwie wersje językowe.

Niebawem również polska wersja, pod tytułem „Bang Bang” będzie miała swoją premierę i poruszać będzie problem społeczny hejtu.

Produkcją i realizacją teledysku zajął się Alan Kępski, odpowiedzialny za videoclipy takich artystów jak Sarsa, Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska.

Kamil Krupicz aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim materiałem.Kamil Krupicz – charyzmatyczny wokalista, autor tekstów, aktor. Wszechstronnie utalentowany artysta o nietuzinkowej osobowości, zaraża pozytywną energią, której nie brak mu przede wszystkim na scenie.

Debiutancki singiel Kamila, zatytułowany Pod prąd, ukazał się pod koniec lipca i spotkał się z entuzjazmem zarówno ze strony fanów jak i mediów. Utwór regularnie grany jest w jednej z największych stacji radiowych w Polsce – Radiu Eska.

Kamil Krupicz został okrzyknięty przez portal Kino Polska Muzyka jednym z dwunastu najbardziej obiecujących artystów 2016 roku, tuż obok takich gwiazd jak Dawid Podsiadło, Sarsa, Natalia Nykiel czy Lanberry.

Scena przyciągała Kamila od najmłodszych lat. Liczne występy oraz udział w programach telewizyjnych na żywo takich jak Bitwa na Głosy czy The Voice of Poland zaowocowały pewnością siebie na scenie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w teatrze jego dykcja jest nienaganna, to duży atut podczas koncertów śpiewanych na żywo. Artysta poprzez swoje regularne występy w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie obecnie wciela się w postać Eddiego w głośnym musicalu Mamma Mia!, zyskał wierną rzeszę fanów.


Kamil Krupicz na Facebooku

Kamil Krupicz na Twitterze

Kamil Krupicz na SoundClound

Kamil Krupicz na Instagramie

Strona WWW


okladkaBANGBANG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *