Kamil Krupicz prezentuje nowoczesny utwór „Tonight”

kamilkrupiczPo ciepłym przyjęciu singla „Pod Prąd”, wokalista szlifuje w studio swój debiutancki album. Kolejnym singlem jest nowoczesny utwór „Tonight”, do którego powstały dwie wersje językowe.

Niebawem również polska wersja, pod tytułem „Bang Bang” będzie miała swoją premierę i poruszać będzie problem społeczny hejtu.

Produkcją i realizacją teledysku zajął się Alan Kępski, odpowiedzialny za videoclipy takich artystów jak Sarsa, Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska.

Kamil Krupicz aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim materiałem.Kamil Krupicz – charyzmatyczny wokalista, autor tekstów, aktor. Wszechstronnie utalentowany artysta o nietuzinkowej osobowości, zaraża pozytywną energią, której nie brak mu przede wszystkim na scenie.

Debiutancki singiel Kamila, zatytułowany Pod prąd, ukazał się pod koniec lipca i spotkał się z entuzjazmem zarówno ze strony fanów jak i mediów. Utwór regularnie grany jest w jednej z największych stacji radiowych w Polsce – Radiu Eska.

Kamil Krupicz został okrzyknięty przez portal Kino Polska Muzyka jednym z dwunastu najbardziej obiecujących artystów 2016 roku, tuż obok takich gwiazd jak Dawid Podsiadło, Sarsa, Natalia Nykiel czy Lanberry.

Scena przyciągała Kamila od najmłodszych lat. Liczne występy oraz udział w programach telewizyjnych na żywo takich jak Bitwa na Głosy czy The Voice of Poland zaowocowały pewnością siebie na scenie. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w teatrze jego dykcja jest nienaganna, to duży atut podczas koncertów śpiewanych na żywo. Artysta poprzez swoje regularne występy w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie obecnie wciela się w postać Eddiego w głośnym musicalu Mamma Mia!, zyskał wierną rzeszę fanów.


Kamil Krupicz na Facebooku

Kamil Krupicz na Twitterze

Kamil Krupicz na SoundClound

Kamil Krupicz na Instagramie

Strona WWW


okladkaBANGBANG

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *