Kamil Pawelski z teledyskiem do singla „Plastikowy Spokój”

Kamil Pawelski, znany szerzej jako Ekskluzywny Menel, opublikował właśnie klip do swojego drugiego singla, zatytułowanego „Plastikowy Spokój”.


Za reżyserię teledysku  odpowiada Bart Pogoda, za zdjęcia zaś – Marcin Morawicki. Video zostało zrealizowane w Mołdawii„Plastikowy Spokój” to piosenka promująca debiutancki album wokalisty, „Granice”. Premierę płyty zaplanowano na 10 listopada br. Pierwszym singlem pochodzącym z tego krążka był „Waiting Room” wydany w styczniu roku 2017.Kamil Pawelski zrealizował swoje marzenie o wydaniu autorskiej płyty. Po blisko dwóch latach pracy album „Granice” wreszcie trafi na rynek. Premierę zaplanowano na 10 listopada 2017 roku. Wokalista jest tu współkompozytorem i autorem większości tekstów. Za produkcję odpowiada Paweł Bzim Zarecki, który współpracował z takimi artystami, jak Anna Maria Jopek czy Pat Metheny. W proces powstawania krążka gościnnie zaangażowali się ponadto tacy muzycy, jak Marika Marta Kosakowska, Buslav, Fair Play Quartet, Jan Stokłosa, Mate.O, Maciej Mąka, Przemek Kostrzewa i Kamila Pałasz.


Jak informuje wydawca, Pawelski nie definiuje jednoznacznie stylu, w jakim zachowany jest album. Zaznacza także, że kluczowymi elementami są organiczne brzmienia z domieszką elektroniki.


„Granice” – tracklista:

1. Spotkajmy się
2. Free Fall
3. Plastikowy Spokój
4. Granice feat. Dziuba
5. Dama
6. Waiting Room
7. Wisła
8. Umocnij
9. Horyzont feat. Marika Marta Kosakowska


Zajrzyj po więcej:

Ekskluzywny Menel na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.