KAMP!, LOR i A_GIM wystąpią podczas Budapest Showcase Hub

14 krajów, 33 koncerty, 250 przedstawicieli branży muzycznej – tak można opisać w skrócie największe wydarzenie muzyczne Europy Wschodniej, czyli Budapest Showcase Hub. Podczas BUSH nie zabraknie reprezentantów Polski, wystąpią tu bowiem KAMP!, LOR i A_GIM.


BUSH to bezprecedensowy zbieg muzycznych eventów, takich jak koncerty starannie wyselekcjonowanych artystów Europy Wschodniej, panele dyskusyjne i warsztaty edukacyjne prowadzone przez czołowych przedstawicieli branży muzycznej. W tym roku BUSH odbędzie się w dniach 15-17 listopada.


Celem imprezy jest zebranie w jednym miejscu wykonawców, managementów, producentów, wydawnictw i agencji promocyjnych, marketingowych i bookingowych, by wspólnie mogły rozgrzać wschodnio-europejską scenę muzyczną nowymi pomysłami, strategiami i kampaniami promocyjnymi w kontekście artystów od Bałkan po Bałtyk, w tym z Polski, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Węgier, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Chorwacji i Serbii. Zaprezentowanie najciekawszych różnorodnych brzmień na najważniejszych klubowych scenach Budapesztu, wzmocnienie rynków regionalnych i kooperacja wszystkich wymienionych krajów bloku wschodniego – oto możliwości, które otworzy BUSH przed każdym, kto szuka nowych rozwiązań i partnerów w branży muzycznej – dowiadujemy się.


W tym roku wydarzenie otwierają koncerty trzech zespołów, w tym polskiego KAMP!. Polską scenę muzyczną reprezentować będą również LOR oraz A_GIM. W noc otwarcia na dużym ekranie zaprezentowane również zostaną najnowsze materiały muzyczne i filmowe wyprodukowane w ramach projektu #newkidsfromthebloc.


W panelach dyskusyjnych pojawi się też polska delegacja – nad lepszymi rozwiązaniami w promowaniu artystów pomiędzy wymienionymi krajami będą dyskutować: Loco Motion, Chimes, Spring Break i TBA Music. BUSH ugości także takie osobistości świata muzycznego, jak laureata Grammy – producenta Matta Lawrence’a – czy Norę Felder, dyrektorkę muzyczną w serialach „Stranger Things”, „Californication”, „Ray Donovan”.


Zajrzyj po więcej:

KAMP! na Facebooku

LOR na Facebooku

A_GIM na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.