KARI rusza w trasę koncertową!

Już w październiku rusza trasa koncertowa promująca nowy album KARI „I Am Fine”. Wokalistka na swoim Facebook’u ogłosiła pierwsze miasta, w których wystąpi, jednocześnie przyznając, że nie może się ich doczekać. Trasa rusza 12-go października koncertem w Gdańsku.

fot. Zuza Krajewska

KARI po czteroletniej przerwie i wydaniu dwóch płyt („Daddy Says I’m Special” z 2011 oraz „Wounds And Bruises” z 2013) 9-go czerwca powróciła ze swoim trzecim, zupełnie innym krążkiem „I Am Fine„. Piosenkarka nie ukrywa swojej sympatii do skandynawskiej muzyki, ale jej trzeci studyjny album nasycony jest nowymi, elektronicznymi brzmieniami zainspirowanymi latami osiemdziesiątymi XX wieku.

Dla fanów KARI, którzy są z Nią od początku, nowy krążek, to naturalne, świeże rozwinięcie stylu muzycznego. Ci , którzy wokalistkę poznali dopiero teraz znajdą w nowym albumie ciekawe, inspirujące do przemyśleń i nowoczesne wydanie muzyki pop w światowym i nowoczesnym wykonaniu polskiej artystki.

Końcem sierpnia na swoim fanpage’u systematycznie ogłaszała kolejne miasta, w których wystąpi z koncertami z serii jesiennej trasy koncertowej. I tak na dzień dzisiejszy znamy pierwsze sześć miast, w których KARI wraz ze swoim zespołem wystąpi promując „I Am Fine„.

12.10.2017   GDAŃSK   Stary Manez

14.10.2017   ŁÓDŹ   Wytwórnia

17.10.2017   WARSZAWA   Stodoła

18.10.2017   KRAKÓW   Małopolski Ogród Sztuki

19.10.2017   WROCŁAW   Stara Piwnica

21.10.2017   TORUŃ   Od NowaWięcej o płycie KARI „I Am Fine” możecie przeczytać na łamach naszego portalu w artykule KARI powraca z nowym albumem! Niebawem także u nas będziecie mogli poznać bliżej samą KARI. Więcej szczegółów już wkrótce, a tymczasem zapraszamy na koncerty. Bilety i informacje dodatkowe o trasie koncertowej dostępne na stronie internetowej www.formusic.pl/kari-tour oraz na fanpage’u wokalistki.


KARI na Facebooku

KARI na Instagramie


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.