Karolina Czarnecka: Tina wraca z planety Solarium – najnowszy utwór „Anaruk”

„Anaruk” to pierwszy utwór z najnowszej płyty Karoliny Czarneckiej „Solarium 2.0”. Album sygnowany jako Czarnecka + UV ukazał się nakładem Agencji Karrot Kommando 20 kwietnia b.r. 

Solarium 2.0. to kontynuacja historii Tiny znanej z wydanej dwa lata temu EPki Czarneckiej „Córka”. Tina wyjechała wtedy do Stolicy żeby śnić swój wielkomiejski sen. Teraz zaprasza do wynajętego w Śródmieściu niepokoju, gdzie można wypić herbatę i zjeść ciastko, usiąść na materacu i posłuchać relacji z wycieczki. Dziewczyna wróciła właśnie z planety Solarium. Nie pojechała tam metrem, ani nie odleciała statkiem kosmicznym, nie ruszyła się nawet z miejsca. Zbyt była podlaska i samotna żeby nie wpaść w Króliczą Norę. Poobijana, z ręką na temblaku w końcu wróciła. Ten projekt to pamiątki, które ze sobą przywiozła: książeczka z Pierwszej Komunii, zbita lufka, gitara elektryczna, pastelowo-różowe majtki i kosmiczny pył.

Najnowszy album Karoliny nie będzie piosenką aktorską, nie. To będzie disco śmietnisko.

Słowa: Michał Walczak

Muzyka: Michał Górczyński i Jacek Kita

Karolina Czarnecka: śpiewa

Michał Górczyński: klarnet kontrabasowy

Jacek Kita: instrumenty klawiszowe

Andrzej Izdebski: gitara

Produkcja: Jacek Kita Mix: Andrzej Izdebski

Mastering: Studio As One

Utwór ilustrowany jest animacją będącą efektem pracy Eweliny Madalińskiej (motion 3D graphics), Piotra Rybińskiego (zdjęcia) oraz Domi Grzybek (art director).


Zajrzyj po więcej:

Facebook Karolina

Instagram Karolina

Podziel się swoją opinią ;)