Kasia Godzisz prezentuje singiel „Gra słów”

15 lipca swoją premierę, zarówno na kanale YT oraz wszystkich serwisach streamingowych, miał najnowszy klip do utworu „Gra słów” Kasi Godzisz. Piosenka zapowiada nowy album wokalistki… oraz nieco inną stylistykę muzyczną, znaną z poprzedniej płyty „Balans”.

Kasia Godzisz – kompozytorka, autorka tekstów, producent, trenerka wokalna, pedagog muzyczny ale przede wszystkim wokalistka. Jej bardzo ciepło przyjęty album „Balans” zapewne wielu zapadł w pamięć. Teraz Kasia powraca z nowym singlem – „Gra słów”, który zapowiada nowy album. O czym jest intrygujący tekst? Pytamy u źródła: Opowiada o tym, co dotyczy każdego z nas – gramy słowami, oszukujemy sami siebie, bo nie mówimy tego, co naprawdę myślimy. Z drugiej strony manipulujemy mówiąc coś, co nasz rozmówca chce usłyszeć. Finalnie trzeba jednak być wiernym sobie, bo możemy stracić grunt pod nogami i zasady się zatrą.

 

Na pewno tych, którzy znali wcześniej Kasię, „Gra słów” może mocno zaskoczyć. Artystka wcześniej znana była z takich rejonów muzycznych jak soul r’n’b, hip – hop. Premierowa piosenka oczywiście zawiera te elementy (zwłaszcza, że jego produkcję odpowiada Webster, który współpracował z Kasią przy pierwszej płycie i znany jest właśnie z pracy w wymienionych gatunkach), jednak dominuje tu muzyka taneczna.

„Pierwsza płyta była bardzo osobista, jak to na pierwszej płycie, opowiedziałam bardzo dużo ze swojego życia, stylistycznie była jeszcze poszukiwaniem, inspirowana głównie stylistyką R&B, podszywana hip hopem. Teraz idę w ten klimat, który najbardziej mnie kręci, czyli R&B, ale w jego tanecznej odsłonie. Właśnie dlatego polecamy go wszystkim fanom niebanalnych, ale jednak bardzo przebojowych motywów w muzyce. „Gra słów” z tych względów może mocno zamieszać w wakacyjnych rankingach przebojów.
Do utworu, którego Kasia jest autorką, powstał bardzo klimatyczny i pasujący do warstwy muzycznej teledysk. Taniec stanowił kiedyś ważną część mojego życia, muzyka zawsze moim zdaniem powinna bujać i „groović” Teledysk ma inspirować do klimatów imprezowych, bo tam piosenka moim zdaniem się sprawdzi” – tak opowiada o całości Kasia.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasiagodzisznvp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.