Kasia Kowalska MTV Unplugged w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku

Zapraszamy na relację z koncertu MTV Unplugged Kasi Kowalskiej, który odbył się 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim:

„Coś optymistycznego w MTV Unplugged – Kasia Kowalska /Gdańsk
Kolejna odsłona polskiej serii koncertów bez prądu wypełniła gdański Teatr Szekspirowski największymi przebojami Kasi Kowalskiej. Pięknie zaaranżowana przestrzeń sali teatralnej już na wstępie zaprosiła publiczność do intymnego świata artystki. Przenikliwe teksty o lęku, samotności i miłości, dzięki akustycznym aranżacjom, nabrały głębi i ukazały się w zupełnie nowej odsłonie. Każdy, kto choć raz zobaczył koncert z serii unplugged wie doskonale, że nawet najbardziej osłuchane utwory zaskakują w nowych interpretacjach serwowanych przez występujących muzyków. Temperatura wzrosła, gdy na scenie pojawił się pierwszy z zaproszonych gości -Stanisław Sojka, a kiedy do Kasi Kowalskiej dołączyła Edyta Brtosiewicz,

foto: Marta Kacprzak

zrobiło się naprawdę gorąco, co już wkrótce będzie można zobaczyć na nagraniach z tego wyjątkowego wydarzenia.

Wokalistka wydała dziewięć studyjnych płyt i ma na koncie przeboje, które nuciła cała Polska. Ostatni album “Aya”, wydany w ubiegłym roku, przyniósł artystce nominację do Fryderyka. Koncert Kasi Kowalskiej Unplugged będzie można wkrótce obejrzeć na antenie MTV Music.”

dla Muzykoholików Weronika Majek