Kasia Lins dokona wNIEBOwstąpienia! Boska Trasa z finałem w Warszawie

Kasia Lins jak mało która artystka docenia potęgę rytuału oraz cyklicznej natury rzeczywistości. Ponad rok po premierze świetnie przyjętego albumu „Moja wina” autorka tekstów, pianistka i  wokalista ma już za sobą prawie całą Boską Trasę koncertową. Finałowy koncert odbędzie się już 8 grudnia w klubie NIEBO. 

Jeśli szukacie skutecznego oczyszczenia z grzechów, to dogodniejszych warunków nie znajdziecie nigdzie indziej. Ósmego dnia dwunastego miesiąca odprawiony zostanie boski rytuał, który sprawi, że NIEBO opuścicie bezwzględnie odmienieni! Mistrzynią ceremonii będzie Kasia Lins, a towarzyszyć jej będą Karol Łakomiec, Wiktoria Jakubowska, Zuzia Kłosińska, Agnieszka Bigaj, Szymon Białorucki, Monia Muc oraz Arek Kopera.

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach. Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

W lipcu 2020 Kasia Lins opublikowała w internecie Czego dusza pragnie [live show], materiał zdobył świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Czego dusza pragnie to pierwsze tego typu wydarzenie koncertowo-teatralno-filmowe. Audiowizualne doświadczenie, świeże podejście do komunikacji z widzami i formy, jaką może przybrać koncert grany na żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.