Kasia Lins prezentuje kolejny singiel – „Koniec Świata”

Po dwuletniej przerwie wraca do pełnej muzycznej aktywności Kasia Lins i to w jakim stylu. Już pierwszy singiel promujący jej najnowszy album „Moja Wina” zrobił bardzo pozytywne wrażenie na słuchaczach, wynagradzając okres ciszy artystki. Kasia pokazała się dojrzalsza, z większą wyrazistością i bezkompromisowo zaznacza swoje miejsce na rynku muzyczny. Nowy singiel „Koniec Świata” jest tego doskonałym dowodem.

„Moja Wina” Kasi Lins ukaże się 29.05. Wydawnictwo to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach. Dwa single jakie przyszło nam poznać – „Rób Tak Dalej” oraz „Koniec Świata” ukazują charakter nadchodzącego materiału – bogata warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami w bardzo odważny sposób nadają mszalny odcień całości, który toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

„Napisałam ten tekst kilka miesięcy temu. Dotyczy spraw, które w tamtym czasie szczególnie mnie mierziły, ale nie przypuszczałam że tak szybko zmienią swój kontekst. Dziś fraza „wiesz, że mały ogień wielki las podpala” brzmi jak truizm, a zdanie „to stado pozbawione wahań to koniec tego świata” jest wytartym frazesem. Chciałabym, żeby nim było.” – Kasia Lins

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.


Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni” (2018), który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój. W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę „Wiersz Ostatni” oraz w kategorii Autor Roku.

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/kasialinsofficialpage/

Instagram: https://www.instagram.com/kasialins/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCLZtSYsV0lVq4-4DKneXuBg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.